Люди

Сім’ї з двома дітьми, в якої згорів будинок у Ворохті, потрібна допомога (РЕКВІЗИТИ)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Посеред ночі 18 березня у Ворохті згорів будинок в якому проживала жінка з двома дітьми. Ірина з двома донечками – Поліною 6,5 років та Софійкою 2,3 роки – фактично залишились без даху над головою. В будинку згоріли всі документи, одяг і побутова техніка. Пожежники кажуть, що причиною загоряння стало замикання електромережі.
Як розповіла у розмові з кореспонденткою Бліц-Інфо власниця будинку Ірина, коли спалахнула пожежа у будинку нікого не було. Декілька днів перед цим вона перебралась до батька, аби у своєму домі поміняти пічку. За її словами, у сільраді кажуть, що нічим допомогти не можуть, бо у неї немає ніяких документів. А без них не можна написати заяву.

«Будинок був цегляним, вигоріло все, залишились тільки стіни та дах. Зараз ми прибираємо та виносимо із нього все, що не встигло догоріти. З будматеріалів потрібні дошки на підлогу, а також матеріали для стін. Майстри говорять, що добре б було все оббити вагонкою, адже штукатурна вся облізла», – зауважує жінка.

Наразі Ірина з дітьми перебуває у будинку свого батька, який зараз воює на сході. Каже, що завдяки добрим людям вдалось зібрати достатньо речей для дітей. Втім необхідні побутові речі та інше.

Допомогу можна надіслати за адресою:
смт. Ворохта,
вул. Данила Галицького, 11А
картка Приватбанку 4731 2191 0507 8806 – Семенюк Ірина Олександрівна

тел.: 098 668 53 83 – Ірина

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.