Війна

Військові медики 102 бригади ТрО з Франківщини розказують, що їм приносить задоволення

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Стабілізаційний пункт 74 батальйону 102 бригади ТрО уже два роки невпинно рятує життя військових. До медиків звертаються за допомогою, як військові, так і мешканці навколишніх сіл.

Про це йдеться у відео на сторінці 102 окремої бригади територіальної оборони з Івано-Франківщини.

102 бригади ТрО, новини Прикарпаття

За словами начальника медичної служби 74 батальйону Олега Слижука, їхні медики роблять усе можливе, аби врятувати військових. Найпоширеніші поранення – вогнепальні та осколкові.

Коли був контрнаступ з 5 години до 3 ночі був 101 важкопоранений, – розказує Олег Слижук. – Були осколкові поранення, ампутації. Завдяки нашим медикам, ми в той час не втратили нікого.

Михайло перевівся у стабілізаційний пункт з мінометної батареї, де був старшим бойовим медиком. Зараз продовжує рятувати життя військових тут.

У цивільному життя такої практики не здобудеш, – говорить Михайло. – І той адреналін, коли ти працюєш, коли ти дійсно рятуєш життя, то у цивільному житті – також цього не відчуєш. Ти працюєш, працюєш і тобі хочеться працювати, бо йде поранений за пораненим і тобі треба допомогти.

Читайте також: Але хлопці живі! Група нацгвардійця Василя Панкратова винесла з поля бою 150 людей

Михайло згадує як віз одного важкопораненого військового з 23 бригади. У нього були множинні осколкові поранення. Довіз його до лікарні, передав іншим медикам.

Проходить два місяці й підходить якийсь мужик й каже: «Пам’ятаєте, ви мене везли», – пригадує військовий медик. – Я його не впізнав. Це було настільки приємно. Його відправили на реабілітацію, він повернувся назад і приїхав, аби мені подякувати. Такі моменти приносять таке задоволення, що хочеться працювати й удосконалюватися.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.