Війна

Ігор Герасименко втратив дім і мститься ворогу у складі 102 бригади ТрО Івано-Франківщини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ігор Герасименко втратив будинок на початку повномасштабного вторгнення. Невдовзі після цього він з братом пішов до війська. Герасименко – старший солдат 76 батальйону 102 окремої бригади територіальної оборони з Івано-Франківщини.

Історію військового розповіли на сторінці бригади.

«Орки» зайшли, зайняли будинок. Маму вигнали з бабусею і поставили свій танк. Наші вигнали «орків», але я залишився без будинку. Хлопці були знайомі — вони надсилали відео з дрона, і я бачив, що сталося. Коли я це дізнався, була злість неймовірна, — розповідає Ігор Герасименко.

Невдовзі після цих подій, він з братом відправилися у військкомат. Через брак досвіду їх не хотіли брати до війська. Так вони потрапили до ТрО. Зараз Ігор боронить Запорізький напрямок.

Усе навчається дуже легко. Це — не скучне навчання, де треба писати конспекти, де тобі рік «воду ллють». Тут одразу практичне навчання. Ти все бачиш і все розумієш, як воно летить, як воно стріляє, — каже Ігор.

За словами Герасименка, усі хочуть почути: «Хлопці, ви попали».

Кожному з нас важливо не просто «популькати», – говорить військовий. – Коли ми стріляємо, ми не бачимо, куди влучаємо. Але в нас є очі — нас коригує наш підрозділ літунів, які запускають «пташку». Коли вони вдало знімають і надсилають у групу нашу роботу, ти розумієш, що ми влучили. Коли ці «орки» вже прямо контужені і це все видно на відео — це круто.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.