Команда “Репортер”

Вітаємо! Ми – команда онлайн-видання “Репортер”. Щодня ми розповідаємо про найважливіші події Івано-Франківська та області. А ще – про неймовірних людей, цікаві місця, важливі зміни.

Ольга Суровська, головна редакторка, журналістка

Працюю в найкращій команді. Вчуся робити «Репортер» кращим. Найбільше люблю писати тексти – про сильних, сміливих, відважних. 

Вірю в людей, Франківськ та ЗСУ. Вболіваю за здоровий глузд та критичне мислення. Не боюся не знати, але боюся дурні та хамства.

Люблю книжки: читати та купувати. Друге  останнім часом трапляється частіше. Обожнюю гори, мандрівки й хорошу компанію. В «Репортері» – саме така.

Статті авторки

Профіль у Facebook

Ірина Гаврилюк, журналістка, SMM

Гуцулка до кінчиків пальців, але море люблю не менше за гори. Маю кота та нареченого, яких періодично пробую виховувати, хоч і без шансів.

Сумую щоразу, як читаю тупі коментарі під нашими матеріалами. Люблю солодкий чай, але відмовилась від цукру, бо хочу важити на 10 кг менше. Пишу про складні речі простими словами й розвиваю «Репортер» в Instagram.

Мене треба регулярно хвалити, навіть якщо немає за що.

Статті авторки

Профіль у Facebook

Женя Ступ’як, журналістка

Пишу довго, але не нудно. Бо половину з написаного видаляю. Маю потяг до каламбурів, неологізмів і сленгу. Кайфую від процесу збирання слів у текст. 

Пісня, яку завжди підспіваю, – «Вона». Люблю весну, Маркеса та Еко. Не люблю своє повне ім’я. Виховую сина, тож непогано розбираюсь у скрічерах і бакуганах. Патологічно безнадійна в розведенні акваріумних рибок.

В журналістиці та в «Репортері» – з егоїстичних мотивів. Люблю, коли поруч – люди.

Статті авторки

Профіль у Facebook

Ольга Романська, журналістка

Прагнула до журналістики з 15 років і поки не розчарувалася в ній. Навчалася у Львові й відтоді завжди намагаюсь знайти час, щоб туди гайнути. Разом з тим обожнюю Франківськ, в якому народилась.

Не можу без подорожей, мета мого життя – побачити якнайбільше на нашій планеті. Вживаю фемінітиви, зловживаю солодким, люблю мистецтво й естетику. Ніколи не пропускаю дедлайни.

Статті авторки

Профіль у Facebook

Світлана Лелик, журналістка

Мені цікаві люди – їхні історії, думки, вчинки. Я люблю та вмію їх «відкривати». Якщо в нас є якесь місце, куди не їдуть автобуси та взагалі нема дороги – мені туди, бо там точно є цікаві герої для статті. Вони щирі, мудрі та справжні.

Своїми матеріалами намагаюся внести трохи добра в інфопростір. Люблю гори, рух, спостерігати, свою роботу й людей, які роблять «Репортер».

Статті авторки

Профіль у Facebook

Ярослав Макар, ІТ-спеціаліст

Та людина, яку кличуть коли: “Ой я тут щось натиснула й нічого не працює!”. Розв’язую технічні питання сайту, роблю SEO-оптимізацією, створюю банери. Якщо чогось не знаю, то з разом із Google ми просто непереможні.

Коли не за комп’ютером, то є футбол і велосипед. Дуже люблю подорожувати, не забуваючи при цьому поповнювати колекцію магнітів. Ще як хобі – фото пейзажів і взагалі пошук красивих кадрів, детальніше в Instagram.

Профіль у Facebook

Профіль в Instagram

Андрій Філіппський, директор

Основне завдання – допомагати/не заважати працювати розумним людям. Є трохи досвіду, але досі романтик.

Люблю дружні розмови про все, ранкові пробіжки з собакою, а ще – гідні журналістські матеріали. Кажуть, маю непогане почуття гумору, досі вчуся його не втрачати. Найкраще місто у світі – Івано-Франківськ.

Статті автора

Профіль у Facebook

Щомісяця ми пишемо авторські статті, розслідування, інтерв’ю та репортажі, зростаємо професійно. Кожен ваш донат – це можливість створювати більше якісного контенту, залучати фотографів і промотувати свої матеріали. Разом ми – сильні!