Війна

Волонтер з Калуша нагороджений відзнакою “За сприяння війську”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Калушанин Андрій Квятковський за наказом Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського нагороджений почесним нагрудним знаком “За сприяння війську”. Нагороду волонтерові вручив начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Про це повідомив міського голову Калуша Андрій Найда.

Андрій Квятковський – відомий спортсмен, вихованець калуської школи вільної боротьби, учасник Олімпійських ігор. У 2021, у день свого народження, він разом з дружиною заснував у Львові благодійний фонд «Kvyatkovskyy Family Foundation». Спочатку спрямовували свою діяльність на розвиток та популяризацію спорту. А від 24 лютого 2022 року змінили напрямок діяльності та всі зусилля спрямували на допомогу нашим Захисникам, – йдеться у повідомленні.

У команді волонтерів всього четверо людей. «Kvyatkovskyy Family Foundation» підписали низку меморандумів. Зокрема, із Силами ТРО ЗСУ, Національною академією сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, бригадою спеціального призначення «Азов» НГУ, Прикордонними військами та іншими. Зараз готуються до підписання ще ряду таких угод. Також благодійники напрацювали надійні партнерські відносини з міжнародними фондами.

У переліку допомоги, яку спрямовують військовослужбовцям: автомобілі, дрони, старлінки та ще безліч найнеобхідніших засобів.

У перші дні війни команда фонду допомагала ВПО з пошуком житла, зараз активно долучаються до відбудови будівель, які пошкоджені внаслідок ракетних обстрілів.

А ще благодійники організовують в Україні та за кордоном фотовиставку “Очі Маріуполя. Українські супергерої. Азовсталь”. Світлини відображають історії воїнів, Героїв котрі захищали місто Маріуполь та брали участь у боях на «Азовсталі». Виставки вже відбулися в Івано-Франківську, Львові, Чернівцях, Києві, а також в містах Америки, Італії, Чехії. Найближчим часом планують показати фотороботи у Рівному.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.