Соціум

З Алеї Героїв у Калуші крадуть квіти, тому там встановили камеру відеоспостереження

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Калуші на Алеї Героїв встановили камеру відеоспостереження через скарги від родин загиблих бійців про крадіжки квітів.

Про це повідомляє міський голова Калуша Андрій Найда.

камеру відеоспостереження , Калуш

Неодноразово до нас надходили скарги від родин полеглих Захисників про те, що на Алеї Героїв часто стаються крадіжки квітів. По-правді кажучи, таке не вкладається в голові. Але знаючи про ймовірність таких випадків – ми вирішили встановити тут ще одну камеру відеоспостереження, – каже Андрій Найда.

Найда закликає тих, хто продовжує вчиняти крадіжки, зупинитися. Каже, дуже прикро усвідомлювати, що серед нас є люди, які можуть робити такі вчинки.

Наші Герої віддали свої життя за те, щоб ми з вами могли жити у вільній країні. Полеглі Захисники заплатили за це найвищу ціну. Їх родини опинилися в найгіршій ситуації з усіх можливих – втратили рідних. Хіба тут є місце таким нахабним діям як красти квіти? Ті букети своїми тремтячими руками, зі сльозами на очах, поряд із зображеннями своїх чоловіків, синів, татусів, братів, друзів ставили рідні та близькі Героїв. Ці люди знаходять в собі сили, після такої страшної втрати, жити далі, цінуючи кожен спогад, – говорить Андрій Найда.

Нагляд облаштували працівники управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради. Камеру підключено до єдиної мережі відеоспостереження.

Читайте також: Волонтер з Калуша нагороджений відзнакою “За сприяння війську”

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.