Війна Люди

Прикарпатські поліцейські на змаганнях зібрали 33000 грн для ЗСУ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Прикарпатські поліцейські влаштували благодійні змагання з багатоборства, аби зібрати кошти на підтримку армії. Правоохоронці долали перешкоди, демонстрували силу та спритність.

Перемогу у турнірі здобула команда роти поліції особливого призначення. Загалом поліцейські зібрали 33 тисячі гривень на потреби Збройних Сил України, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

У змаганнях брали участь 19 команд. З них три команди спеціальних підрозділів групи  призначення, рота поліції особливого призначення, рота патрульної служби поліції особливого призначення Івано-Франківськ і управління корпусу оперативно-раптової дії, а також 16 команд районних відділів та відділень поліції.

Нагадаємо, недавно на Прикарпатті діти зібрали 25 тис грн на спорядження для захисників. За ці гроші діти придбали цінну техніку для полку «Сафарі», в складі якого воюють прикарпатські поліцейські. Це –  GPS – навігатор Garmin із картами TopoActive Europe, навігаційну стійку до дії атмосферних умов, а ще PowerBank на 30000mAh, щоб воїни завжди були на зв’язку. І все це дітки самі передали прикарпатським поліцейським бійцям, які приїхали до них.

До теми:

Краса, що рятує. Любов Чернікова і Марта Пітчук зібрали з продажу хустин 176800 грн для ЗСУ (ФОТО)

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні