Соціум Фото

На Прикарпатті діти зібрали 25 тис грн на спорядження для захисників (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Прикарпатті дітвора придбала спорядження для бійців.  На благодійному ярмарку в санаторії «Прикарпатський» діти зібрали понад 25 тисяч гривень.

Зібрані гроші  вони витратили не на власні потреби, а придбала для поліцейських, що в полку «Сафарі», необхідне спорядження. Правоохоронці вражені та зворушені допомогою, яку діти зібрали. Про це повідомляє Поліція Івано-Франківської області, пише Репортер.

Діти зібрали понад 25 тис грн
Діти зібрали гроші на цінну техніку для полку «Сафарі»

Малюнки, прикраси, мило, картини та домашню випічку приготувала дітвора під керівництвом вихователів для благодійного ярмарку. До дійства долучились не лише місцеві відпочивальники санаторію «Прикарпатський», а й діти з Малина, Дніпра та Києва та тимчасово переселені українці. Ярмарок в оздоровчому центрі пройшов неабияк успішно. Виторгували понад 25 тисяч гривень.

За ці кошти діти придбали цінну техніку для полку «Сафарі», в складі якого воюють прикарпатські поліцейські. Це –  GPS – навігатор Garmin із картами TopoActive Europe, навігаційну стійку до дії атмосферних умов, а ще PowerBank на 30000mAh, щоб воїни завжди були на зв’язку. І все це дітки самі передали прикарпатським поліцейським бійцям, які приїхали до них.
Дітвора була в захваті, а поліцейські вражені та неабияк зворушені! Кажуть, – такі вчинки всиляють неабияку віру в перемогу! – повідомляють у поліції.
На одному ярмарку адміністрація санаторію зупинятися не збирається. Планують невдовзі провести ще один благодійний захід з дітьми, що наразі оздоровлюються. Все для того, аби допомогти бійцям  та наблизити Україну до перемоги.

Читайте також: Відпочити від війни. Туризм на Прикарпатті готується до літнього сезону

Діти зібрали гроші і купили техніку поліцейським
Дітки самотужки передали все прикарпатським поліцейським, які приїхали до них
Дітвора була в захваті, а поліцейські вражені та неабияк зворушені
У санаторії планують невдовзі провести ще один благодійний захід з дітьми, що наразі оздоровлюються

Зібрані гроші  дітвора витратила не на власні потреби, а придбала для поліцейських, що в полку «Сафарі», необхідне спорядження
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.