Соціум

Водоемульсійні фарби – різновиди і переваги

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

водоэмульсионные краски

Оформлення інтер’єру квартири, заміського будинку або офісу є не простим оздоблювальним процесом, що вимагає до себе особливої уваги і підходу. Досить часто люди намагаються облагородити приміщення своїми силами для економії коштів або ж навчитися чомусь новому, особливо, коли це стосується фарбування стін і стель житлового приміщення, де можна проявити свою фантазію при виборі відтінків.

Сьогодні при виконанні ремонтно-оздоблювальних робіт найбільш популярними є водоемульсійні фарби, зважаючи на їх екологічну безпеку для здоров’я людини, простоту застосування і відносно невисоку вартість. Компанія Оксидом пропонує ознайомитися з широким асортиментом високоякісної продукції відомих брендів для будь-яких приміщень і основ. Купити водоемульсійну фарбу можна в інтернет-магазині Оксидом, перейшовши за посиланням: https://oxidom.com/otdelochnye-materialy/kraski/vodoemylsionnaya-kraska

Класифікація водоемульсійних засобів

Різновиди водних емульсій відрізняються між собою основними сполучними полімерними компонентами, що входять в їх склад, від яких залежать унікальні властивості кожного з видів. На сьогоднішній день на будівельних ринках подібної продукції можна зустріти чотири основних види водоемульсійних фарб:

  • Акрилові водні фарби, що містять високосортні акрилові смоли, є найбільш поширеними, особливо з латексними добавками, успішно протистоять воді. Фарба відрізняється відсутністю запаху, швидким висиханням і своєю універсальністю.
  • Силіконові склади є дорогими матеріалами, однак їх водостійкі і паропроникні якості цілком це виправдовують. Фарбу можна наносити на вологу основу, вона запобігає розмноженню грибків і плісняви, а також перекриває дефекти розміром до 2 мм.
  • Силікатні фарби мають в основі рідке скло і фарбувальні пігменти. Цей різновид найбільш довговічний і стійкий з усіх водних фарб до атмосферного впливу. Термін служби пофарбованого таким складом покриття становить більше 20-ти років. Єдиним мінусом є нестійкість до регулярного впливу підвищеної вологості.
  • Мінеральні водні емульсії, що містять в своєму складі цемент і гашене вапно, є відмінним матеріалом для фарбування бетонного, цегляного або оштукатуреної основи. Засоби досить міцні і стійкі до впливу світла, води і побутових хімічних засобів.

Переваги водоемульсійних засобів

Позитивних сторін у будь-якого різновиду водоемульсійної фарби досить багато. До основних переваг відносяться наступні показники:

  • Абсолютна екологічність сумішей, оскільки в них відсутні розчинники та інші токсичні компоненти. Фарби не мають запаху, і не завдають шкоди людині, тваринам і навколишньому середовищу.
  • Універсальність водних складів дозволяє застосовувати для внутрішнього і зовнішнього фарбування.
  • Даним матеріалом можна фарбувати практично будь-яку поверхню: деревину, гіпсокартон або шпалери, бетонні, цегляні, оштукатурені або зашпатльовані підстави.
  • Водні фарби швидко сохнуть (в середньому близько 2-х годин), досить легко наносяться і володіють чудовими декоративними характеристиками.
  • Володіють широкою гамою кольорів, можна підібрати практично будь-який відтінок шляхом змішування з фарбою одного пігменту або декількох. Це можна зробити самостійно або довіритися фахівцеві, де буде відбуватися покупка матеріалу.
  • Водоемульсійні фарби легко відмиваються від інструментів і рук звичайною водою, без всяких розчинників.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.