Люди

Кинувся в будинок, охоплений вогнем. На Прикарпатті чоловік врятував дворічну дитину (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Прикарпатті, в селі Долиняни, чоловік вихопив з полум’я дворічну дівчинку. В хаті, що загорілася, жили переселенці з Херсонщини. Один з малюків у кімнаті бавився сірниками – вогонь миттєво поширився всім будинком. Сусід, не вагаючись, поліз в охоплений полум’ям дім, щоби знайти малечу.

За своїх 2 роки Ангеліна пережила ракетний обстріл. Далі була втеча з Херсонщини та переїзд на Прикарпаття, пише ТСН.

“Коли я народжувала її в Ізмаїлі, в пологовий прилетіла ракета”, – каже мати дівчинки.

Тепер дівчинка пережила і пожежу, в якій дивом вціліла.

Був ранок. Мати з бабусею поралися на кухні. Ангеліна була з ними. Двійко старших синів 7 і 4 років гралися в кімнаті. Аж раптом сталася пожежа.

Бабуся дівчинки Людмила Гук каже, що коли почалася пожежа, вона відправила старших дітей на вулицю і намагалася знайти малечу. Проте пожежа швидко поширювалася.

Сусід пан Володимир у цей час порався на своєму подвір’ї. Побачив у сусідів дим, набрав відра води і побіг на допомогу. Туди вже збіглися й інші односельці. Почувши, що в охопленому полум’ям будинку залишилася маленька дівчинка, чоловік не вагався. Зайти через двері вже не міг, тож почав одне за одним навмання вибивати вікна – шукав малечу. Каже: допоміг телефон, який жінки залишили в будинку – в якийсь момент засвітився екран, інтуїтивно чоловік поліз саме до тієї кімнати. Ангеліна вже була непритомна.

Полум’я і дим уже такі були, що я не годен був зайти. То я пішов туди, вирвав, вибив раму з вікон. Я не знав просто, де дитина знаходиться, поставив сюди відро, щоб заскочити. Обмотався, заліз. Вона отут у самому кутку лежала, – каже сусід-рятувальник Володимир Мельник.

Погорільців доправили до лікарні. Вони народилися в сорочці, кажуть медики – ані опіків, ані отруєння димом. Однак дівчинку після втрати свідомості залишили на кілька днів у лікарні, також під наглядом медиків бабуся – від пережитого у неї розболілося серце. Хату, що згоріла, переселенці купили на виплати. Нині родині повертатися нікуди, місцева влада поселить їх до тимчасового притулку та обіцяє допомогти з відновленням будинку.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.