Війна

Окупанти намагаються вийти на Курахове і Покровськ – Сирський

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Основні ударні сили росіян зосереджені в напрямку Курахового та Покровська. Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у понеділок, 6 травня.

За його словами, у зв’язку зі складною ситуацією на сході, головком дві доби перебував у частинах, які ведуть оборону на Покровському та Курахівському напрямках. Тобто – на напрямку головного удару противника.

Окупанти намагаються вийти на Курахове і Покровськ - Сирський

Саме тут зосереджені основні ударні сили ворога, який намагається прорвати оборону наших військ і, розвиваючи успіх, вийти до великих населених пунктів Курахове і Покровськ, — підкреслив Олександр Сирський.

Головнокомандувач додав, що, маючи від самого початку чисельну перевагу в особовому складі, озброєнні та техніці, противник щодня атакує позиції наших військ.

Читайте: Сестра, донька, дружина й побратим. У Тлумачі запрацював нетиповий відділ у справах ветеранів

Наше завдання в цих умовах — утримати займані рубежі та позиції. Вогнем артилерії, ударними БПЛА і всіма засобами завдати максимальних втрат ворогові. Виснажити його, тим самим зірвати ворожі плани та виграти час для формування й підготовки наших резервів, — пише він.

Сирський додав, що виконав роботу з командирами підрозділів. Наголосив, що командири рот або батальйонів не повинні керувати боєм за кілька кілометрів від своїх підрозділів. Особливо – коли інтенсивність бойових дій зашкалює і є високий ризик для життя бійців.

За його словами, присутність командира відіграє вирішальну роль у підтримці високого рівня морально-психологічного стану серед підлеглих, їхньої стійкості, упевненості в тому, що вони не покинуті напризволяще.

Також головком вручив нагороди найкращим воїнам, які відзначилися в боях з окупантами.

Читайте: За стандартами НАТО. Як у Надвірнянській громаді шиють наплічники для військових

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.