Політика

Запитай у влади (03.11.2011)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Валентин, підприємець:— Мешкаю на вулиці Пилипа Орлика, 9. Хотів би знати, скільки часу треба для переводу дахового приміщення на житлове. І скільки це коштує?Ігор Олесневич, заступник начальника управління архітектури:— Необхідно звернутись у дозвільний центр із паспортом, відповідною заявою та техпаспортом. Здається, до десяти днів такий дозвіл можна отримати. Щодо роботи управління архітектури, то наші послуги безкоштовні. Решта – питання проектних організацій.

Володимир, пенсіонер:
— На вулицях Бельведерській і Новгородській вже роками ведеться будівництво. У всіх цивілізованих країнах на огорожу чіпляють паспорт із зазначенням термінів будівництва, замовників, самих будівничих. Чому немає такого в нас? І коли врешті завершать те будівництво?

Світлана Лосюк, начальник міського управління архітектури:
— Наразі будівництво там призупинилося. Як правило, таке стається через брак коштів. Мабуть, саме в цьому причина. Але до 350-ліття міста ту будову планували завершити.

Мешканці міста справді мають бути ознайомлені з тим, що саме будують, із забудівником, підрядником, термінами початку будови та її здачі в експлуатацію. Але ми вже не контролюємо зовнішній вигляд будмайдан­чиків. Усі питання щодо зовнішнього вигляду та благоустрою – в компетенції муніципальної інспекції з благоустрою.

Степан Кукула, начальник інспекції з благоустрою:
— Технічні питання щодо документації там іще не впорядковані. Тому й не ведеться будівництво. Ми їм дали ордер на проведення земляних робіт, та справа в тім, що водоканал має певні претензії щодо мереж на тому майданчику. Буду говорити з підрядником, аби він все ж таки підготував відповідну інформацію й до кінця цього тижня почепив її на огорожу. А взагалі-то, ці питання споконвіку були в компетенції управління архітектури…

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.