Кримінал

За виключення з військового обліку 33 чоловіків судили майора з Прикарпаття

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківський міський суд визнав майора Андрія М. винним у недбалому ставленні до військової служби. Причина – безпідставне виключення 33 офіцерів запасу з військового обліку. Йому призначили 2465 грн штрафу за адмінправопорушення. Про це повідомляє Zaxid.net.

виключення з військового обліку, новини Івано-Франківська

Як вказано у постанові, яку оприлюднили у судовому реєстрі, майор Андрій М. є начальником відділення офіцерів запасу і кадрів одного з ТЦК. У 2022 році (весною та літом) військовий недбало поставився до службових обов’язків та безпідставно виключив з військового обліку 33 офіцерів запасу.

На час воєнного стану постанови військово-лікарських комісій (ВЛК) щодо офіцерів запасу мають обов’язково затверджуватись штатною ВЛК регіону. Інакше офіцер запасу не може бути виключеним з військового обліку. У цьому випадку документи були оформлені неналежно, що призвело до безпідставного виключення офіцерів запасу з військового обліку з правом виїхати за кордон.

На засідання суду Андрій М. не прийшов, але подав заяву. У ній просив звільнити його від покарання, обмежившись усним зауваженням. Справу розглянув суд, який призначив майору 2465 грн штрафу за адмінправопорушення.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.