Кримінал

Пройшов ВЛК і проігнорував повістку. Надвірнянський суд призначив чоловіку три роки ув’язнення

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Надвірнянський районний суд виніс вирок Володимиру Л. Чоловік пройшов військово-лікарську комісію та проігнорував повістку в ТЦК для відправки до військової частини. У суді чоловік пояснив, що зробив це через страх. Суд призначив Володимиру Л. три роки тюремного ув’язнення, повідомляє Репортер з посиланням на Zaxid.net.

проігнорував повістку, новини Івано-Франківська

Як вказано у вироку, який оприлюднили у судовому реєстрі, у вересні 2023 року військово-лікарська комісія визнала Володимира Л. придатним до військової служби. Після проходження огляду мешканцю Прикарпаття вручили бойову повістку про необхідність прийти до ТЦК через кілька днів для відправки до місця служби.

Чоловік проігнорував повістку та не прийшов у вказаний день у військкомат. Щодо нього порушили кримінальну справу через ухилення від мобілізації. У суді Володимир Л. розповів, що не прийшов у ТЦК через страх.

Справу розглянув суд, який дослідив усі матеріали та визнав Володимир Л. винним в ухиленні від мобілізації, призначивши покарання – три роки тюрми. Вирок ще можна оскаржити.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.