Люди

«Важким» не відмовляють. Марцінків каже, що у Франківську немає проблем із госпіталізацією хворих на COVID-19

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На сьогодні, в резерві Івано-Франківськ має близько 320 ліжок для хворих на коронавірус. Окрім цього, ліжко-місця розгортають у клініці Івано-Франківського медичного університету.

Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Репортер.

У нас немає поки з цим гострих проблем, – каже мер. – Звичайно, коли людина приходить з температурою 37, нормальною сатурацією, без проблем у легенях, тоді лікарі рекомендують їй самоізоляцію вдома, щоб не займати ліжко. Такі моменти є, мені на них приходять скарги, невдоволення. Сьогодні люди самотужки йдуть просто в лікарні, плачуть і вимагають госпіталізації. Багато приїжджають до міста з сіл. В кожному такому випадку рішення ухвалюють медики. Однозначно, «важким» не відмовляють.

За його словами, не останню роль грає нинішній психологічний стан людей. Не всім хворим потрібна лікарня, але паніка робить своє. Часто старші люди переживають, що їхній стан може погіршитись, тож хочуть бути під наглядом у стаціонарі. Тому в мерії ухвалили рішення класти «легших» пацієнтів, тобто середньої важкості, у відділення пологового центру та дитячої лікарні. Там є й кисневі точки, і фахівці.

Що ж до медикаментів, то Руслан Марцінків переконує, що антибіотики в лікарнях наразі є. Але треба зробити запас на майбутнє.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.