Люди

Правила вибору келихів для вживання бренді

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Бренді відносять до міцних напоїв. При правильному вживанні можна відчути не лише градус, а й цілий букет ароматів. До складу напою не входять прянощі, бо це продукт перегонки вина.

Бренді часто доповнюють їжею, але важливо вибрати продукти, які не переб’ють аромат та смак. Ще один варіант вживання – створення коктейлів із додаванням алкоголю.

бренді новини Івано-Франківська

Правила вживання бренді

Бренді з сайту https://bayadera.ua/product/brendi-vinogradnyy-ordinarnyy-koblevo-05l – напій не для вечірок. Його вважають за краще вживати чоловіки в скромній компанії. Це допомагає розкрити смак та аромат, оцінити всі нотки винного продукту. За правилами вживання враховують форму келихів, температуру подачі, варіанти закусок та напоїв. Для вживання використовують коньячні келихи. Коньяк та бренді часто співвідносять один з одним. Будь-який коньяк – бренді, але не будь-який бренді – коньяк. Весь секрет в особливостях виробництва і навіть місці, де воно знаходиться.

Враховуючи особливості келихів, можна максимально розкрити аромат алкоголю та прибрати зайві сліди спирту, якщо він неякісний. Від найпростіших ємностей їх відрізняють об’ємні форми, вузька верхня частина. Келихи схожі на кулі, бо саме така форма необхідна для прогрівання алкоголю від тепла рук. Саме так варто куштувати напій.

Але навіть келихи, які призначені для бренді та коньяку можуть мати відмінності. Вони виражаються у ступені звуження шийки. Більш міцні та витримані напої варто наливати у широкі ємності, а для молодих підійдуть більш вузькі келихи або навіть фужери.

бренді новини Івано-Франківська

При якій температурі вживати бренді?

Температура подачі – одна з тем, про які сперечаються. Перед тим як вживати алкоголь, рекомендується трохи його прогріти за допомогою долоні. Звідси пішли міфи про те, якої температури має бути напій.

Чи варто гріти напій:
  • Перше правило, якого потрібно дотримуватись при подачі алкоголю – його варто заздалегідь діставати з холодильника або льоху. Не допускаються низькі температури. Це дозволить відчути мінімальний набір ароматів. Холодний напій не такий смачний.
  • Раніше перед вживанням бренді справді нагрівали, або гріли келих. Це пояснювалося відсутністю опалення у замках. Звідси й пішли хибні думки.
  • Для прогріву навіть вигадали грілки. Знайти інформацію про те, як гріти келих або навіть напій на плиті легко. Але сомельє пояснює, що це є помилка. Алкоголь має бути прогрітий до температури 16-18 градусів. Стільки найчастіше й було у маєтках.

Найголовніше, що потрібно пам’ятати – такої температури потрібно досягти у природний спосіб. Краще заздалегідь дістати пляшку та почекати. Або використовувати долоню та спеціальний келих.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.