Люди

Анемія: ознаки та лікування

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Патологічне порушення будови клітин крові, при якому концентрація гемоглобіну знижена, називаю анемією. Хтось цей недуг знає під назвою недокрів’я, але, по суті, це дві назви однієї й тієї ж хвороби. При цьому захворюванні одночасно з гемоглобіном знижується кількість еритроцитів. Треба розуміти, що анемія сама по собі не розвивається, а є симптомом інших недугів. Тому при прояві перших ознак недокрів’я слід одразу звертатись до лікаря. Також важливо враховувати, що наведена тут інформація не є інструкцією до дії. Точний діагноз може встановити тільки фахівець за допомогою відповідних аналізів. Теж саме стосується й призначення препаратного лікування.

Причина появи анемії

Багато хто вважає, що анемія та дефіцит заліза в організмі – одне й те саме. Але це не зовсім так. Адже недокрів’я діагностується при рівні гемоглобіну нижче нормального рівня разом із низькими показниками еритроцитів, що виникає при запущеній стадії дефіциту заліза. Лікувати анемію потрібно обов’язково. Його призначають індивідуально. Для цього використовуються антианемічні препарати: https://viridis.ua/ru/medications-cardiovascular-system-antianemic/. Найкращі ціни на ці лики в Інтернет-аптеках. Так, на сайті однієї з них – Viridis – можна знайти все, що необхідно. Отже, що стосується причин появи захворювання, то тут можна називати різні фактори, які у більшості випадків впливають на появу недугу одночасно. До таких факторів, зокрема, відносять неправильне харчування, а саме недолік продуктів, що містять залізо. Також впливають такі хвороби, як патологія нирок, ендокринна недостатність, білкове виснаження, деякі види хронічних інфекцій, а також онкологічні пухлини. Сюди ж відносять: гемоліз, проблеми з роботою ЖКТ, хронічні крововтрати. Це все первинні причини розвитку анемії. Існує також ціла низка вторинних причин. Серед них: голодування і відмова від білкової їжі, захворювання селезінки, вагітність, донорство крові, заняття професійним спортом.

Симптоматика

Помітити перші прояви хвороби не складно. Проблема полягає у тому, що велика кількість хворих зволікає з візитом до лікаря. Тож при прояві цих симптомів слід одразу звернутись за допомогою: загальна слабкість організму, постійний стан сонливості, регулярні зміни настрою, дратливість, головний біль, відчуття нестачі вітамінів, погіршення стану волос та нігтів, шум в ухах, запаморочення, задишка та інші схожі симптоми.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.