Без категорії

Запитай у влади (22.04.2010)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За допомогою цієї рубрики читачі мають можливість оперативно отримати відповіді на найпроблемніші для них запитання.Нагадуємо, телефон редакції: 50‑46‑60.


Михайло Панчишин, пенсіонер:
– Чому на стадіоні «Рух» немає штучного покриття?

Віталій Матешко, голова Комітету культури та спорту:
– Там передбачене звичайне футбольне поле для проведення ігор чемпіонату України з футболу для команди Першої ліги Прикарпаття. Синтетичне покриття планується на одному із запасних полів, що знаходиться за стадіоном «Рух». Але це буде тоді, коли виділять кошти. У місті є п’ять таких майданчиків. Два з них – у Коледжі фізвиховання, у парку відпочинку на Хоткевича-Молодіжній, біля школи-інтернату на Чорновола і в мікрорайоні Пасічна – на території школи № 18.


Андрій, дизайнер:
– Проживаю в Івано-Франківську. На вихідні їздив до Старих Кривотул. Взяв квиток до Отинії на автобус Івано-Франківськ-Коломия, оскільки Отинія – це найближчий населений пункт, до якого продаються квитки. По дорозі водій у різних селах висаджував пасажирів, які квитків не мали. А коли я попросився вийти на зупинці у Старих Кривотулах, то водій відмовив – мовляв, квиток до Отинії, то й їхати маю до Отинії. Крім мене, там же хотів вийти мешканець Старих Кривотул, який їхав без квитка. У відповідь пролунало: «Треба було швидше рухатись, вийдете в Отинії. І взагалі в мене немає зупинки у Старих Кривотулах». Водій зупинився вже біля цвинтаря, проїхавши аж 3 км від села. Чи мав право водій поводитися таким чином?

Олег Білоус, перший заступник начальника головного управління розвитку та інфраструктури промисловості:
– Стоянка там є. Якщо водій не зупинився, то буде давати відповідне пояснення. Якщо таке повторюється, то ми розриваємо з ним договір. Таких випадків у нас багато, бо маємо 1200 перевізників, які є найманими водіями. Стосовно цього разу, нехай чоловік напише як це сталося, номер машини, – і звернеться з тим листом до нас. Будемо розбиратись. Щоправда, дуже часто наші пасажири полюбляють просто махнути рукою, а водій нібито повинен зупинитися будь‑де. Це також неправильно.


Дмитро, мешканець села Угорники:
– При виїзді з Івано-Франківська на Тисменицю, по лівому боці від траси можна побачити величезну калабаню, якою затоплені людські городи. Насправді то прорвала тисменицька каналізація. Така ситуація триває вже другий рік. Коли я звернувся до начальника водоканалу, мені відказали, що на ремонт немає грошей. Щоправда, приїхали подивитися, що діється: розкопали величезну яму, запхали якусь палицю, що нібито мала перешкодити подальшому розливу. І все. Скільки це буде тривати?

Петро Попадинець, юрист тисменицького водоканалу:
– Землю під ті городи свого часу виділили всупереч законодавства. Адже там охоронна зона. Ніхто нас не питався, чи можна таке робити, і жодних дозволів на це ніхто нікому не видавав. А щоб дослідити цю обставину, треба поцікавитися, коли і ким ті ділянки були роздані.

Від редакції: На цілком конкретне запитання, коли відремонтують каналізацію, «Репортер» відповіді так і не отримав. Юрист водоканалу (напевно, тільки він представляє підприємство у стосунках із пресою) примудрився відговоритися фразами-порадами на кшталт: «Цей випадок – абстрактне і чисто теоретичне питання» чи «Вам треба визначити, що було спершу – яйце чи курка». Та й узагалі питання, які хвилюють нас і читачів, за словами Петра Попадинця, «некоректні», «нефахові», і нема нам чого «влізати не в свою справу». Отакої. Сподіваємося, що його керівництво таки знайде можливість просто відремонтувати каналізацію. А курко-яйцеве питання залишимо для філософських дискусій.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.