Соціум

У франківській поліклініці відкрили оновлену сучасну лабораторію

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківській міській поліклініці №1 відкрили оновлену сучасну лабораторію. Приміщення відремонтували, а для ефективнішої роботи лаборантів закупили автоматизоване обладнання та сучасні аналізатори.

Про це повідомляють  на сайті міського голови.

відкрили оновлену сучасну лабораторію, полікліеіка

Зі слів директорки Центру первинної медичної та консультативно-діагностичної допомоги Ольги Савчук, лікування починається із правильної діагностики, тому важливо, щоб лабораторні обстеження проводили швидко та легко.

З базових обстежень, які тут проводяться – це загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, швидкі тести на вірусні гепатити B і С, і на ВІЛ-інфекцію. Окрім того, ми оновили обладнання, тобто аналізатори для проведення загального аналізу крові, є повністю автоматичні, а є напівавтоматичний аналізатор сечі, закупили всі нові мікроскопи, автоматичні піпетки. Все обладнання вже є одноразове, мається на увазі для забору. Повністю оновлено меблювання, як офісні меблі, так і медичні меблі, – каже Ольга Савчук.

Також у складі нової лабораторії у поліклініці облаштували сучасну почекальню для пацієнтів та дві побутові кімнати на вимогу НСЗУ. Ремонт виконаний у світлих тонах, а тому як пацієнтам, так і медикам перебувати у закладі буде комфортно.

Читайте також: “Донька не впізнала після поранення”. У Франківську іноземні хірурги провели 32 пластичні операції військовим

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.