Соціум

У Франківську за один день 30 донорів здали кров

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську 30 квітня ДонорUA та Молодіжна рада провели відкриту подію у Прикарпатському обласному центрі служби крові. 30 донорів здали кров для військових і цивільних пацієнтах області.

Серед донорів були як мешканці Івано-Франківська, так і люди, що спеціально приїхали здати кров з інших територіальних громад. Про це повідомляє ДонорUA.

30 донорів здали кров

Івано-Франківщина — одна з найспокійніших областей в Україні. Проте її мешканці усвідомлюють усю гостроту загрози, яка постала перед нами, і допомагають війську як можуть. Донорство — допомога особлива, адже кров ніде не продається й не виготовляється. Тільки ми самі можемо врятувати життя людей, які потребують переливання крові, зокрема поранених військових і пацієнтів з тяжкими захворюваннями, — говорить Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

донорство, Івано-Франківськ

Генеральний директор Прикарпатського обласного центру служби крові Ігор Дожджанюк каже, що пацієнти на Івано-Франківщині наразі потребують крові всіх груп, особливо з негативним резус-фактором. Кожна донація здатна врятувати від 1 до 3 життів, тож 30 донори потенційно дали надію на одужання 90 пацієнтам.

Читайте: У Франківській лікарні родичі одразу двох пацієнтів погодилися на посмертне донорство

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.