Кримінал

Прикарпатець у суді погодився йти до війська і уникнув ув’язнення

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Коломийський міськрайонний суд визнав винним уродженця села Яківка Любомира Козака в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації.

Після того, як у суді обвинувачений заявив, що готовий стати на захист Батьківщини, йому призначили 3 роки ув’язнення, однак реальний термін покарання замінили на півтора року умовного, повідомляє Zaxid.net

Як йдеться у вироку суду, який винесли 26 квітня, 1 березня 2023 року Любомира Козака зупинили працівники поліції та ТЦК. В нього перевірили документи та запросили до центру комплектування. 6 березня він пройшов ВЛК, яка визнала його придатним до військової служби й отримав бойову повістку на 9 березня для відправки до військової частини.

Любомир Козак пояснив, що проігнорував повістку через захворювання бабусі на цукровий діабет і в день, коли він мав прибути для відправки до військової частини їй стало зле і він залишився їй допомагати, – йдеться у повідомленні.

Під час судового засідання прикарпатець розкаявся у вчиненому і сказав, що бажає виправити ситуацію і стати на захист Батьківщини. Попросив суд врахувати це і не позбавляти його волі. Суддя Ірина Третьякова погодилася, що виконання конституційного обов’язку з захисту України є можливим тільки для тих, хто на волі. Суд визнав Любомира Козака винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації. Йому призначила півтора року умовного терміну.

Читайте: Військовий з Прикарпаття «працевлаштовував» до тилової частини за 4000 доларів

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.