Відео Соціум

В Івано-Франківській ОДКЛ відкрили катамнестичний кабінет (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні відкрили катамнестичний кабінет. Тут обстежуватимуть, проводитимуть абілітацію та реабілітацію новонароджених, які перенесли тяжке захворювання або критичний стан.

Тепер, щоб отримати консультацію педіатра-неонатолога чи інших спеціалістів, мамі з дитинкою не треба буде ходити до лікарів в різні кабінети. Всі медики чекатимуть на малюків у катамнестичному, пише «Репортер».

В першу чергу така система впроваджена для «ранніх» пташок. В Івано-Франківській області щороку народжується близько 500 поспішайок. І часто, кажуть лікарі, їх матусі після виписки не знають як поводитися з такими дітками.

Обстеження у катамнестичному кабінеті проводитимуть безкоштовно. За умови наявності електронного направлення від сімейного лікаря чи педіатра. Все відбувається за попереднім записом. Для зручності матусь, медики розробили спеціальну інформаційну пам’ятку.

Облаштувала такий кабінет обласна дитяча лікарня за власні кошти, також допомагали волонтери та благодійники. Його з часом планують дообладнати діагностичною базою: це зокрема переносний УЗД апарат та рентген обладнання. А ще, кажуть медики, намагатимуться надавати допомогу малюкам не лише з Івано-Франківської, але й інших областей.

Деталі в сюжеті каналу 402:

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.