Освіта в школі – основа, яку має отримати будь-яка дитина, починаючи з 6-7 років. Стандарти, затверджені Комітетом освіти, відповідають європейським нормам та перебувають на високому рівні. Тому сьогодні повна середня освіта може бути отримана практично у всіх освітніх закладах. На прикладі приватної міжнародної школи Золоче, розташованої у Київській області, відзначимо основні прийоми, які використовуються педагогами для забезпечення високої успішності кожної дитини.
Як проходить навчання за освітнім стандартом
Під освітнім державним стандартом розуміється певний спектр норм і вимог. Їх дотримання дозволяє учням повною мірою отримувати та освоювати інформацію, достатню для повноцінного розвитку та вступу до ВНЗ. Крім встановлених рамок деякі школи додатково працюють і в інших напрямках, підвищуючи якість освіти. Зокрема школа Золоче паралельно здійснює викладання за європейською програмою Cambridge Pre-Primary, яка дозволяє поглиблено освоїти англійську мову. При цьому викладачі приватної школи вважають за потрібне прищепити любов до навчання за рахунок раціонально складеного розкладу, що забезпечує повноцінний відпочинок. Крім того, середня освіта надається і на основі таких принципів:
- Невеликі класи – по 15-20 осіб. Це дозволяє вчителю знайти підхід до кожної дитини.
- Можливість отримувати додаткову освіту — навчатися у секціях з творчого чи спортивного спрямування.
Державна освіта подається не лише у стандартному, лекційному форматі. Учні працюють у командах, по парах, беруть участь у квестах, роблять спільні проекти. Все це сприяє доброму закріпленню знань та придбанню умінь у невимушеній, дружній обстановці.
Чому у школі Золоче в учнів високі результати
Практика міжнародної школи показує, що повна освіта передбачає виконання кількох умов:
- створення комфортного середовища для школярів;
- уникнення стандартних рамок і можливість різними способами закріплювати знання;
- викладання педагогів із великим досвідом.
Державний стандарт навчання залишається актуальним та затребуваним. Він включає повний “багаж”, який потрібен дитині для успішності в майбутньому. Головне — знайти правильний підхід, такий, щоб потяг до знань не пройшов упродовж усіх 12-ти років навчання.
Comments are closed.