Секрети популярності врізних світильників
Ринок побутової світлотехніки пропонує величезну кiлькiсть різноманітних освiтлюючих приладів. А з появою діодних варіантів, що відрізняються низьким виділенням тепла і достатньої яркiстью, освітлення приміщеннь стало справжнiм мистецтвом. І тепер, крім звичайних центральних люстр, бра, торшерів і настільних ламп з’явилася величезна кількість врізних, вбудованих, накладних та інших пристроїв.
Які пропонуються світильники
Вибираючи пристрій для оформлення торгівельного залу, офісного приміщення, житлової кімнати, кухні або лазні, зараз iснує можливість придбати оригінальний прилад. При виборі потрібно звертати увагу на такi важливі параметри:
– Форма. Пристрої можуть бути круглими, прямокутними, кубічними, асиметричними, овальними, довгими, плоскими.
– Джерела. Крім звичних ламп розжарювання в моду входять галогенні, люмінесцентні, растрові і, звичайно ж, найбільш популярні світлодіодні.
– Вид. Сьогодні пропонується величезний вибір місця установки. Крім звичайних стельових підвісних, використовуються накладні, крапкові, поворотні і врізні світильники різної потужності.
Продумуючи інтер’єр спальні, кухні, дитячої, коридору, вітальні, робочого кабінету або кухні зробіть акцент на оптимальному джерелі випромiнювання, що найбільш підходить для обраного дизайну. Правильно встановлені пристрої допоможуть підкреслити стиль і інтер’єр, виділити особливі зони або предмети меблювання, візуально розділити приміщення на функціональні області.
Особливі типи світильників
Твердотiльна техніка дозволяє створювати вбудовані або врізні джерела. Вони майже не гріються, тому можуть встановлюватися в меблі з дерева або ДСП, а також в підвісні або натяжні стелі, міжстінні перегородки.
Такі крапкові лампи можуть використовуватися як основне освітлення або в якості підсвічування при відкритті шаф, в ступенях сходів, на робочому столі, для розмежування приміщення на зони.
На відміну від крапкових, оригінальне рішення дають лінійні світильники. Якщо раніше в їх ролі виступали люмінесцентні лампи, то сьогодні такі пристрої все частіше виготовляють на основі напівпровідных приладів – на базі ламп або стрічок.
Вони дають менше тіні, створюють природне оточення в кімнаті або на робочому місці. А також допомагають оригінально оформити бібліотеки, скляні полки, стелажі. Можуть використовуватися для акваріумів та тераріумів, торгових вітрин, стендів на виставках. До їх переваг відносяться малий нагрів навколишнього середовища і безпека при експлуатації.
На відміну від люмінесцентних ламп, діодні джерела дають можливість плавного регулювання сили світла, а також зміни кольору та дистанційного керування.
Comments are closed.