Війна

У Чернівцях облаштували братську могилу для 16 бійців 10 бригади “Едельвейс”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 2 травня, у Чернівцях вперше в Україні облаштували братську могилу для загиблих 16 бійців ЗСУ. Вони загинули під час авіанальоту 11 березня 2022 року в Людвинівці, що на Київщині.

Про це повідомили міський голова Чернівців Роман Клічук та адвокатка сімей загиблих Галина Янко. Прощання з загиблими бійцями відбулося об 11:00 на кладовищі “Садгора”.

У Чернівцях облаштували братську могилу для 16 бійців 10 бригади "Едельвейс"

За допомогою українських та іноземних фахівців вдалося ідентифікувати 16 імен із 19 загиблих під час авіанальоту. Родичі бійців вирішили влаштувати братську могилу, адже військові служили в одному підрозділі ЗСУ – 10 окремій гірсько-штурмовій бригаді “Едельвейс”.

Як повідомляє одна з адвокаток родин загиблих Галина Янко, у похованні є військові з Чернівецької, Хмельницької, Івано-Франківської, Тернопільської, Львівської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Полтавської та Донецької областей.

Експертизи тривали два роки. Кожен із родичів плекав надію, що він живий або в полоні, – пише Роман Клічук. – Два роки марних надій не давали спокою батькам, дружинам, сестрам, братам, дітям та рідним загиблих. Але наш заклятий ворог обірвав життя. Слова, які б хотів вимовити на його адресу, на жаль, не можу висловити публічно… Наші Захисники заслужили мати гідний спочинок. Ми могли лише здійснити спільну волю родин загиблих і прийняти останки наших Захисників на кладовищі у Чернівцях.

Також Роман Клічук дякує адвокаткам Галині Янко й Тетяні Садовській за те, що взялися за цю справу і довели до кінця. А також висловлює співчуття рідним, близьким і друзям загиблих військових.

Вічна слава усім, хто загинув за волю України!

Читайте: У Франківську відкрили анотаційні дошки бійцям Остапу Бринському та Юрку Стецику

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.