Соціум

Руслан Марцінків: Поїздки на фронт з допомогою буду продовжувати

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Одним із пріоритетів міської влади Івано-Франківська є всебічна допомога Збройним силам України – як на фронті, так і в тилу. І в цій справі франківці не беруть довгих перерв.

Руслан Марцінків: Поїздки на передову буду продовжувати

Зокрема, в листопаді місто передало для бійців 80 бригади рації, батарейки, ліхтарики, павербанки, рукавиці, консерви, каву та засоби особистої гігієни. А землякам із територіяльної оборони, які вже сім місяців перебувають в гарячих точках на передовій, — харчі, чай, каву, солодощі, засоби особистої гігієни та медичні засоби, павербанки, ліхтарики, одяг, взуття, ковдри та інші необхідні речі.

Допомагає Франківськ і військовим авіаторам.

Адже бригада базується на території міської громади. Недавно місто забезпечило їх комп’ютером, монітором, сканером, принтером, флешками, світлодіодними лампами та різними акумуляторними батареями. А командування та особовий склад 109 батальйону 10 окремої гірсько-штурмової бригади, яка теж базується на території міської громади, два тижні тому офіційно подякувало міському голові Івано-Франківська Русланові Марцінківу за раніше надану допомогу.

Читайте: Руслан Марцінків: Завдяки співпраці з забудовником місто отримає новий дитячий садок

У громаді чи не щонеділі відбуваються патріотичні ярмарки, на яких франківці реалізують всілякі гарні речі, а вторговані кошти жертвують на допомогу армії. На останній такій благодійній торговиці в мікрорайоні БАМ було зібрано майже 100 тисяч гривень на потреби ЗСУ.

Також Івано-Франківська міська рада разом із «Спілкою волонтерів Прикарпаття» створили в місті своєрідну волонтерську пошту, яка щодватижні доставляє передачі нашим бійцям прямо на передову. Місто фінансує видатки на перевезення — вартість пального.

Окрім того, Івано-Франківськ допомагає цивільним.

Адже українці у воєнних умовах часто потребують найнеобхіднішого. У першій декаді листопада з Франківська відбув до Запорізької области черговий гуманітарний вантаж для жителів деокупованих міст з олією, макаронами, борошном, м’ясними консервами, паштетом, крупами. Загалом близько 10 тонн продуктів.

Читайте: Руслан Марцінків: Діти тих, хто подасть довідку про участь у боях, зможуть безкоштовно харчуватися в закладах освіти

А минулого тижня міський голова Руслан Марцінків відвідав на Донецькому напрямку бійців кулеметного взводу нашої 72 бригади та прикордонників. І як завжди, приїхав не з порожніми руками: доставив нашим захисникам два автомобілі: один відремонтований, який франківці раніше забрали полагодити, а другий — пригнаний, а до цього — цілий бус продуктів, засобів гігієни та інших необхідних речей.

На передовій Руслан Марцінків нагородив ряд земляків міською відзнакою «За честь і звитягу» та іменними годинниками. Як відомо, цю медаль вручають переважно мешканцям та уродженцям Івано-Франківська за проявлені мужність, звитягу та героїзм у захисті територіальної цілісности і незалежности України.

На Донеччині очільник Івано-Франківська мав приємність зустрітися з двоюрідним братом Романом Марцінківим, працівником міської ради Назарієм Кішаком, Олегом Бевським та іншими земляками, які нині в одній з гарячих точок захищають Україну.

По поверненні до Франківська Руслан Марцінків написав на своїй сторінці в фейсбуці:

Часто мене запитують, чому я особисто їжджу на фронт. Вважаю, що раз на якийсь час кожен голова громади повинен їздити, дякувати і по можливості допомагати хлопцям і дівчатам, які сьогодні захищають Українську державу. Тому поїздки на передову з допомогою для наших захисників буду продовжувати.

Остання поїздка в зону бойових дій була цього року для Руслана Марцінківа вже четвертою за рахунком.

Хлопцям і дівчатам на фронті важливо відчувати, що про них не забувають і підтримують. Разом вистоїмо і переможемо, — каже очільник Івано-Франківська.

Мирослав Стефанців

Промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.