Соціум

Руслан Марцінків: Завдяки співпраці з забудовником місто отримає новий дитячий садок

Google+PinterestLinkedInTumblr

Орієнтовно через пів року на території житлового багатоквартирного комплексу «Опришівська слобода» (вулиця Отця Блавацького), який вважається першим в Івано-Франківську спроєктованим і зведеним за новими державними будівельними нормами (ДБН), завершиться будівництво ще одного комунального дитячого садка. Нині на об’єкті тривають роботи з облагородження внутрішніх приміщень. Будівельники обіцяють їх завершити за 2-3 місяці. Цей дитячий дошкільний заклад, який 1 вересня наступного року зможе прийняти дітей, стане десятим з того часу, як міським головою став Руслан Марцінків.

Руслан Марцінків новини Івано-Франківська

«Опришівську слободу» будівельна компанія «Ярковиця» почала будувати три роки тому. Зі збільшенням числа мешканців у мікрорайоні визріла й потреба в розширенні соціальної інфраструктури, зокрема – в появі дитсадка.
Як запевнив директор ТзОВ «Будінвест» ЖК «Опришівська слобода» Ярослав Яцишин, усі приміщення в садку теж відповідатимуть усім сучасним будівельним нормам.

Читайте Руслан Марцінків: Діти тих, хто подасть довідку про участь у боях, зможуть безкоштовно харчуватися в закладах освіти

Минулого тижня на цю новобудову в місті завернув міський голова Руслан Марцінків, щоб ознайомитися з ходом
будівництва комунального дошкільного закладу.

Сьогодні ситуація в країні набагато гірша, ніж це було навіть ще торік. Але попри це місто не може зупинятися в своєму розвитку. Тому в співпраці з компанією «Ярковиця» в цьому новому мікрорайоні виростає новий комунальний дитячий садок. Я сподіваюся, що наступного року він вже прийме діток. Це вже не перший об’єкт соціальної відповідальности цього забудовника. І торік завдяки порозумінню та співпраці з забудовником у рамках пайової участи вдалось дуже швидкими темпами збудувати ще один садочок  — «Джерельце» в мікрорайоні «Липки». Загалом же «Ярковиця» вже збудувала та передала містові три дошкільні дитячі заклади й дитячу поліклініку, — сказав Руслан Марцінків.

Нині ситуація із дитячими садками в Івано-Франківську стабілізувалася. За словами заступниці міського голови, директорки міського департаменту освіти та науки Вікторії Дротянко, в цьому мікрорайоні вже на часі — і будівництво нової школи у співпраці з забудівником.

Читайте: За кіз, овець і свиней Марцінків пропонує до 100 тис грн компенсації

Нагадаємо, крім ДНЗ № 37 «Джерельце» в мікрорайоні «Липки», торік в Івано-Франківську запрацював і ДНЗ №21 «Подоляночка» на вул. Хоткевича, який був дев’ятим дитсадком, відкритим за головування Руслана Марцінківа.

Мирослав Стефанців

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.