Соціум

Поліетиленові пакети та їх міцність

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Не усі пакети однакові

Сьогодні складно уявити собі повсякденне життя без такої речі, як поліетиленовий пакет. Цей предмет міцно закріпився в повсякденному побуті й пакети всіх видів і розмірів нині є важливими атрибутами сфери торгівлі та інших галузей.

Компанія «МПАК» — виробник поліетиленових пакетів та упаковки. На сайті https://www.mpak.ua/ua/ ви можете замовити необхідну кількість цієї продукції. Звертайтесь до професіоналів.

Мало хто знає, що саме впливає на міцність пакета і чому деякі з них рвуться моментально, а деякі можна використовувати місяцями. Хтось вибирає пакети за принципом: «чим дорожче, тим краще», а дехто прагне купити найтовстіший пакет. Однак такий підхід часто підводить.

Як же бути, якщо мова йде про вибір пакета для своєї фірми або компанії? На які основні критерії необхідно звертати увагу при виборі пакетів. Адже така річ повинна бути не тільки яскравою і красивою, але і якісною, що також допомагає завоювати довіру клієнтів.

Для того щоб розібратися в цьому питанні, необхідно, перш за все, розглянути особливості технології виготовлення даної продукції. Нині існують лише три складових компонента, які можуть використовуватися як основа для пакета.

Які бувають пакети

Нині промисловість випускає три види пакетів.

  1. Пакети з ПВТ (поліетилен високого тиску) вигідні тим, що на їх поверхні не псується малюнок. Пакети такого типу практично не мнуться і не схильні до деформації. Саме з цієї причини поліетилен високого тиску найбільше підходить для виробництва якісних і естетичних пакетів, коли їх вантажопідйомність не грає важливої ролі.
  2. Пакети з ПНТ (поліетилен низького тиску). Такі вироби здатні витримувати значні навантаження. Вони можуть застосовуватися для перенесення вантажу до 25 кг. Однак в цьому випадку виникають проблеми із нанесенням на поверхню зображення.
  3. Пакети з суміші ПВТ та ПНТ, які можуть різнитися за своїми основними властивостями. Однак існує маса переваг даного способу виробництва. На поліетилен даного змішаного виду можна без проблем наносити абсолютно будь-яку картинку. Зображення буде довго триматися, не зітреться і не спотвориться. До того ж такого роду пакети дуже стійкі до різних механічних впливів і навантажень.

Який пакет вибрати

Таким чином, можна легко зробити висновок про те, що поліетилен низького тиску є досить міцним сам по собі. Це необхідно враховувати в тому випадку, якщо ви бажаєте одержати бюджетний тип продукції з тонкого матеріалу. Чим тонше сам пакет, тим більшу їх кількість можна отримати на один кілограм сировини, що матиме безпосередній вплив на ваші фінансові витрати. Однак на пакети, які виробляються за допомогою технології ПНТ, можна нанести малюнок максимально шістьма кольорами. Даний чинник відчутно обмежує вибір картинки.

Поліетилен високого тиску відмінно підходить для того, щоб наносити на нього різні зображення. Найчастіше таку сировину використовують для виготовлення декоративних пакетів. Вироби з ПВТ не дуже міцні, а це означає, що для виробництва таких пакетів потрібно буде застосовувати плівку більшої товщини, ніж у випадку використання поліетилену низького тиску. У цих виробах вільно використовується поліграфія, що дозволяє відтворити будь-яке зображення. Однак значна товщина кожного окремого пакета може сильно позначитися на ціні виробу.

Що ж стосується суміші ПВТ та ПНТ, то дана комбінація здатна об’єднати в собі найкращі якості обох видів поліетилену. Подібні вироби здатні найкраще тримати малюнок. До того ж вони відрізняються високою міцністю. Однак ціна може виявитися вищою.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.