Люди

Як мінометник Іван з 65 ОмБР служить в ТЦК на Прикарпатті

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Старший солдат Іван родом з Тернопільщини, став військовим у 2020 році. Спочатку служив в лавах Національної гвардії України. У 2022 році відразу після початку повномасштабного вторгнення продовжив захищати Україну в складі 65 ОмБР на Запорізькому напрямку. Про це повідомляють на сторінці Івано-Франківського центру комплектування та соціальної підтримки.

До теми: Після важкого поранення військовий з “десятки” служить у Коломийському ТЦК

Були на позиціях 2,5 місяці. Тоді у нас не було серйозної артпідтримки. Ворог нас нищив, посадки зрізав. Пощастило, що тоді ворог ще не використовував fpv-дронів, – розповідає Іван.

10 січня його мінометний підрозділ відправився на позиції в село Нестерянка, де були вже до того.

Працювали тоді дуже класно. Але коли приїхав у відпустку, не міг нормально спати. І в лікарні визначили, що в мене лопнула барабанна перетинка.

Іван пройшов ВЛК, щоб визначити ступінь придатності до військової служби. Комісія визнала його обмежено придатним за чотирма статтями. Тоді його перевели до ТЦК та СП на Прикарпатті. Служить на посаді заступника командира роти охорони з морально-психологічного забезпечення.

Читайте також: «Трансформери» рятують. На Прикарпатті підприємство переоснащує авто для військових

Люди не розуміють. Для них ТЦК не є військовими. Вони не розуміють, що якщо не прийдуть зараз на цю війну, яка за 1000 км від них, то ворог прийде сюди і вони зобов‘язані будуть піти під автоматом. Але вже не будуть воювати з теперішнім ворогом, будуть воювати вже на Польщі, – говорить Іван.

Після часткової втрати слуху та отримання статусу обмежено придатного чоловіка перевели до одного з ТЦК Івано-Франківської області. Зараз служить на посаді командира роти охорони з морально-психологічного забезпечення.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.