Соціум

На вокзалі Франківська показуватимуть історії полеглих захисників – у березні згадують Тарабалку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Платформа пам’яті Меморіал спільно з “Укрзалізницею” започатковують традицію вшанування пам’яті загиблих захисників. На екранах вокзалів п’яти міст та в потягах “Інтерсіті” показуватимуть пам’ятні відео з історіями військових, які віддали життя у боротьбі з ворогом. Долучився до ініціативи і залізничний вокзал Івано-Франківська – тут покажуть історію льотчика Степана Тарабалки, пише Репортер.

На вокзалі у Франківську покажуть історії полеглих захисників із Прикарпаття. З 1 березня на екрані транслюватимуть історію про  льотчика-винищувача з Коломийщини Степана Тарабалку.  З дитинства Степан мріяв про небо і тому став військовим льотчиком. Був одружений, виховував сина. Загинув 13 березня 2022 у небі над Житомиром, прийнявши бій із переважаючими силами ворога. Йому було 29 років.

Нещодавно президент Зеленський озвучив число – 31 тисяча загиблих захисників і захисниць у бою з ворогом від початку повномасштабної війни. Команда Меморіалу прагне розповісти історію кожного і кожної, – говорить співзасновниця Платформи пам’яті Меморіал Лера Лауда. – Відео про українських захисників на вокзалах і в потягах – це продовження формування нової культури пам’яті, у фокусі якої – саме люди та їхні історії. Це ті жести пам’яті, які покликані підтримати рідних загиблих та спонукати нас, суспільство, не забувати про тих, кому завжди маємо бути вдячні.

До теми: Місце тихих розмов і сумних усмішок. Один вечір на Алеї слави героїв Івано-Франківської громади

Щомісяця історії загиблих захисників на екранах вокзалу змінюватимуться.

До теми: Люди й гори. Як у Франківську ініціатива з адаптивним одягом для поранених переросла у проєкт з реабілітації «Петрос»

Меморіал планує розширювати локації для вшанування пам’яті загиблих у публічному просторі. Власники екранів, які хочуть долучитися до вшанування пам’яті разом з платформою Меморіал, можуть звернутися з листом на пошту організації: [email protected].

Читайте також: Вони загинули за Україну. Тарас Стахів

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.