Люди

Мати загиблого пілота відкрила на Коломийщині реабілітаційний центр для військових

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Мати Героя України – льотчика-винищувача Степана Тарабалки пані Наталя облаштувала оздоровчий центр “Тепло крилатої душі”. Центр створений для тих, хто пройшов пекло фронту та їхніх рідних.

Тарабалка, Коломия, центр, пілот, реабілітація

На цю справу мати Героя віддала кошти як компенсацію після загибелі сина, пише Репортер з посиланням на голову ІФ ОВА. 

Пані Наталя згуртувала біля себе небайдужих людей і вже сьогодні реабілітаційний центр офіційно відкрив свої двері.

Тарабалка, Коломия, центр, пілот, реабілітація

Спільно з народною депутаткою України Оленою Вінтоняк, головою Коломийської РВА Любомиром Глушковим, батьками Героя Небесної Сотні Романа Гурика – п. Іриною та п. Ігором, керівником апарату Івано-Франківської ОВА Ярославом Дем’янчуком, начальником відділу Міністерства у справах ветеранів України у нашій області Володимиром Веркальцем, головою Івано-Франківської обласної спілки членів сімей загиблих, померлих та зниклих безвісті в зоні АТО Степаном Чомком завітали, щоб підтримати, допомогти та подякувати пані Наталі за силу витримки і духу.

Привезли з собою побутову техніку для центру. Батьки Героя Небесної Сотні подарували для оздоровчого центру ноутбук.

Тарабалка, Коломия, центр, пілот, реабілітація

Син пані Наталі Степан Тарабалка став Героєм України посмертно. Був першим, хто йшов у бій! На його рахунку чимало бойових вильотів. У свої 29 майор Степан Тарабалка рішуче винищував російських окупантів, що бомбардували мирні українські міста. Атакуючи ворога в повітрі, він зберігав життя людей на землі. На своєму МіГ-29 наближав перемогу над ворогом, як міг…

Під опікою «крилатої душі». На Коломийщині мати загиблого пілота запускає оздоровчий центр для військових (ФОТО)

Льотчик-винищувач загинув 13 березня у небі над Житомиром, вступивши у нерівний повітряний бій із силами противника, що переважали. Бригада, у якій служив Степан Тарабалка, була тим самим “Привидом Києва”, що днями і ночами давала відсіч ворогу у небі.

Тарабалка, Коломия, пілот, реабілітація

Сьогодні завдяки героїчній матері колишній маєток польських панів, а за радянських часів лікарня, зажив новим життя. Тепер тут над відновленням військовослужбовців працюватимуть кваліфіковані лікарі: психіатри, психологи та реабілітологи.

Тарабалка, Коломия, пілот, реабілітація

З часу героїчної смерті Степана Тарабалки минуло 8 місяців. Сьогодні мати всупереч болю робить велику справу. Вірить, що саме в цій справі житиме її син.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.