Соціум

2 січня на Прикарпатті електроенергію не вимикатимуть, – обленерго

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, 2 січня, вимкнень згідно з графіками не очікується. О 14:27 надійшла команда від НЕК “Укренерго” про скасування лімітів на електроенергію до кінця доби. Про це повідомляють у “Прикарпаттяобленерго”, пише Репортер.

“Але це зовсім не означає, що можна забути про економію електроенергії. Не користуйтесь одночасно кількома приладами, вимикайте зайве освітлення та вимикайте з розеток те, чим не користуєтесь. Зайвий раз не перевантажуйте мережу”, – повідомляють енергетики.

Нагадаємо,  від початку до завершення вимкнень вручну може тривати від 40 хв до години. Інших варіантів для четвертої черги немає, бо вимкнення роблять люди, які їдуть машиною і вимикають усіх по черзі. Для черги  4.1 механізм вимкнень вже відпрацьований і змінюватися не буде. А от чергу 4.2 досі не вимикають повністю, бо не вистачає людей та машин, аби вручну вимкнути усіх споживачів. Тож енергетики очікують на рішення від області та міста про залучення до цього процесу власників та управителів будинків.

До теми: У Франківську мешканці тричі перешкоджали вимкненню світла – енергетики викликали поліцію

“Прикарпаттяобленерго” готує нову схему вимкнень відповідно до інструкції Міненергетики, згідно із якою планується шість черг та вимкнення світла від 2 до 4 годин. За словами Олега Сеника від нової інструкції світла людям не додасться.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.