Соціум

“Від нових черг світла не додасться”, – Олег Сеник

Google+PinterestLinkedInTumblr

У середу, 7 грудня, в ефірі програми “220 Вольт” на радіо “Західний полюс” технічний директор компанії Прикарпаттяобленерго Олег Сеник розповів про те, як для енергетиків минув тиждень та про нововведення, які очікують на прикарпатців.

Прикарпаттяобленерго готує нову схему вимкнень відповідно до інструкції Міненергетики, згідно із якою планується шість черг та вимкнення світла від 2 до 4 годин. За словами Олега Сеника від нової інструкції світла людям не додасться, пише Репортер.

Тиждень був складним, бо після обстрілів 16 грудня в енергосистемі виник дефіцит. На кінець тижня ситуація трохи покращилася, введені додаткові потужності. І коли є можливість когось вмикати, ми вмикаємо всіх, кого можемо. На сьогоднішню добу складений графік 4 на 4. Сподіваюся, ми його успішно пройдемо, – говорить Олег Сеник.

За словами Сеника, цього тижня до аварійних вимкнень вдавалися вкрай рідко. І навіть кілька разів вдавалося вмикати раніше те, що за графіком мали увімкнути пізніше.

До теми: До нових графіків Прикарпаттяобленерго увійдуть практично всі об’єкти області

Для переходу з чотирьох черг на шість наразі чекають публікації інструкції. Лише після того будуть нею користуватися.

 Графіки ми розробили, допрацьовуємо окремі штрихи. Ми включили до цих черг майже все навантаження області. Сама кількість черг 4 чи 6 ні на що не впливає. Якщо треба зняти навантаження, то ми його знімемо інструментом чи чотирьох, чи шести черг – це не має великого значення. кількість черг впливає лише на точність підлаштування під ліміти. Від нової інструкції світла людям не додасться.

Читайте також: 

6 черг та від 2 до 4 годин без світла. Прикарпаттяобленерго готує нову схему вимкнень

Чи буде світло, залежить лише від стану енергосистеми. Якщо ситуація покращиться, то й електроенергії стане більше, пояснює техдиректор “Прикарпаттяобленерго”. Якщо будуть ще прильоти та пошкодження, то і ситуація зі світлом погіршиться.

Авторка: Ольга Суровська

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.