Соціум

До нових графіків Прикарпаттяобленерго увійдуть практично всі об’єкти області

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, 20 грудня, про стан з відключеннями електроенергії в області на нараді в очільниці ОВА доповів технічний директор АТ Прикарпаттяобленерго Олег Сеник.

Ситуація після прильоті 16 числа ще ускладнилася. Зараз ліміти у нас нижчі, пише Репортер.

області, обленерго, Онищук

Ще таких низьких не було, тому маємо такі непопулярні графіки, де чотири години без напруги. За словами Сеника, нова інструкція щодо вимкнень вже затверджена.

Під вимоги цієї інструкції ми переробили графіки аварійних вимкнень. Вже пропрацювали їх із Созоником (Вадим Созоник, заступник голови ОВА – Ред.) – говорить Сеник. – До нових графіків увійде до 100% напруги області. Маємо вже специфічні графіки щодо роботи котелень, лікарень, насосних, бізнесу, який має особливості роботи.

Під час наради голова Солотвинської громади попросив не відключати вранці від електропостачання місцеву лікарню.

Ми не встигаємо проводити амбулаторні прийоми, дослідження, а зараз – масові захворювання. На генераторах рентген не працює. Ми не можемо забезпечити лабораторно- клінічну роботу, – каже голова Солотвинської громади.

Сеник зазначив, що абсолютної справедливості складно досягти. Є лінії, на яких знаходяться опорні лікарні, які вимкнути не можуть.

 Ми не зможемо вимикати усіх за загальним графіком. Нам треба десятки нових бригад, аби організувати такі справедливі вимкнення. Тож нині організовуємо нові бригади, напрацьовують співпрацю з утримувачами будинків, аби вимикати будинки, що знаходяться на таких лініях вручну, – каже він.

Голова ОВА нагадала, що енергосистема країни ушкоджена на 50% і попросила ставитися до ситуації з розумінням.

«Критичну інфраструктуру визначають у міністерстві. Якщо підприємство подало себе і потрапило в цей перелік, то воно вважається критичним. ОВА затверджує перелік підприємств, які забезпечують життєдіяльність області. Ми розглянули цей перелік на засіданні ради оборони. Але його можна доповнювати», – пояснює Сергій Подошва, заступник голови ОВА.

І додає, що згідно з новою інструкцією старалися вести до графіків усіх споживачів, в тому числі і бізнес та підприємства. І якщо вони не дотримуватимуться обмежень споживання, то до них теж будуть застосовувати вимкнення.

Читайте також: У російського мільярдера арештували завод пластикових труб на Прикарпатті

Авторка:  Ольга Суровська

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.