Соціум

6 черг та від 2 до 4 годин без світла. Прикарпаттяобленерго готує нову схему вимкнень

Google+PinterestLinkedInTumblr

Усі обленерго України зобов’язали перейти на нову схему вимкнень, якою передбачено 6 черг. Таке рішення викладено у редакції наказу Міненергетики від 09 грудня 2022 року № 412. Наказом затверджено зміни до Інструкції про складання і застосування графіків погодинного відключення електроенергії. Вони наберуть чинності з дня їх офіційного опублікування. Про це повідомляє Курс, пише Репортер.

Згідно з інструкцією, максимальна тривалість перерви в електропостачанні фізичних осіб:

  • не має перевищувати 4 годин;
  • в умовах мінусових температур (нижче -10° C), коли перерва в електропостачанні може призвести до розладу систем централізованого теплопостачання, допускається перерва в електропостачанні до 2 годин;
  • на період дії воєнного стану та протягом року після нього тривалість перерви в електропостачанні споживачів не може перевищувати 6 годин протягом доби з можливим відхиленням в сторону збільшення на не більше ніж 1 годину незалежно від температури зовнішнього повітря.

У випадку, коли введені в дію графіки не забезпечують дотримання заданого режиму споживання електричної потужності, диспетчером після попередження можуть бути застосовані графіки аварійних відключень, спеціальні графіки аварійних відключень в обсягах, необхідних для виконання встановлених режимів електроспоживання, з урахуванням рівня обмеження електропостачання захищеним споживачам або безпеки життя та здоров’я людей, йдеться в Інструкції.

Фахівці Прикарпаттяобленерго вже приступили до формування нових черг. Після їх погодження з ОВА вони будуть оприлюднені.

Зміни вступлять в силу приблизно у вівторок-середу – залежить, як швидко погодять в ОВА, – повідомляють в Прикарпаттяобленерго.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.