Соціум

Абонентів черги 4.2 досі не вимикають повністю через брак ресурсу – Олег Сеник

Google+PinterestLinkedInTumblr

У п’ятницю, 30 грудня, в ефірі програми “220 Вольт” на радіо “Західний полюс” технічний директор компанії “Прикарпаттяобленерго” Олег Сеник розповів про те, якими є наслідки вчорашньої ракетної атаки ворогом та про нюанси ручних відключень світла для абонентів четвертої черги.

“Прикарпаттяобленерго” досі не вистачає ресурсу, аби вимикати усіх споживачів, внесених до черги 4.2. Енергетики сподіваються, що їм у цьому поможуть власники та управителі будинків. За словами Олега Сеника наразі ручне вимкнення триває майже годину, пише Репортер.

За словами Олега Сеника, масована ракетна атака кардинально на не вплинула на енергопостачання області – ліміти не були змінені, аварійні вимкнення не запроваджували.

Лише під час самих атак були пошкодження об’єктів, частина споживачів була відключена з метою безпеки. Але протягом 2-3 годин ми це владнали й відновили звичний режим. Енергосистема вистояла. Наслідків для мереж області ця атака не принесла, – каже технічний директор “Прикарпаттяобленерго”.

Також Олег Сеник розповів, що чергу 4.2 досі не вимикають повністю, бо не вистачає людей та машин, аби вручну вимкнути усіх споживачів.

Очікуємо рішень від області та міста про залучення до цього процесу власників та управителів будинків. У нас вже сформовано 12 бригад і ми навіть перевели для цього людей із наших філій, аби забезпечити ці вимкнення, але вимикати треба настільки багато, що наявними ресурсами ми цього не зробимо, – каже Сеник.

Олег Сеник також нагадав, що від початку до завершення вимкнень вручну може тривати від 40 хв до години. Інших варіантів для цієї черги немає, бо вимкнення роблять люди, які їдуть машиною і вимикають усіх по черзі. Для черги  4.1 механізм вимкнень вже відпрацьований і змінюватися не буде.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.