Соціум

У Франківську мешканці тричі перешкоджали вимкненню світла – енергетики викликали поліцію

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Франківську було три випадки, коли мешканці багатоповерхівок перешкоджали енергетикам вимикати електропостачання до їх будинків. У двох з них довелося викликати поліцію. Про це виданню “Курс” розповіли в адміністрації філії «Центральна», пише Репортер.

Енергетики викликали поліцію через перешкоджання

«Вимкнення вручну – виключно на трансформаторних підстанціях, туди треба зайти, вимкнути рубильники, а за якийсь час повернутися і увімкнути. Це дуже складний, нервовий процес, він нікому не подобається. Вже маємо випадки перешкоджань нашим працівникам, маємо випадки, коли машинами підпирають двері підстанцій, доводиться викликати поліцію», – розповів технічний директор «Прикарпаттяобленерго» Олег Сеник в ефірі радіостанції «Західний полюс».

Всього у місті трапилося три таких випадки:

  • Один з них – на вулиці Ребета, в промисловій зоні. Там кілька громадян намагалися завадити енергетикам – поводилися агресивно, погрожували. Втім, усе обійшлося 20-хвилинною розмовою.
  • А на Хотинську, 42а вже довелося викликати поліцію. Одного вечора до працівників обленерго там вийшла група мешканців, які спробували перешкодити відключенню.
  • Наступного дня енергетики вже натрапили на автомобілі, якими мешканці заблокували доступ до станції. На місце викликали патрульну поліцію. Надалі спроб завадити роботі вже не було.

Енергетики закликають мешканців поставитися до їхньої роботи з розумінням: працівники повинні дотримуватися графіків відключення, і спроби завадити їм призводять лише до порушень і затримок із включеннями.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.