Політика

Запитай у влади (24.01.2013)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За допомогою цієї рубрики читачі мають можливість оператив­но отримати відповіді на найпроб­лемніші для них запитання.

Нагадуємо, телефон редакції: 50-46-60.

Пані Лілія, двірник:

— Чи правомірно забудовники перекривають вулиці після завершення чи припинення будівництва? Зокрема йдеться про вул. Хотинську, яку забудовник (Ярковиця) перекрив шлагбаумом і бетонними плитами з обох боків. Там же — заїзд на ринок і виїзд із автошколи. Така сама ситуація й на вул. Пашницького — перекрито виїзд на вул. Тичини та пішохідний прохід на вул. Довгу, що створює суттєві незручності мешканцям. Але там вже котрий рік заморожене будівництво!

Володимир Балагура, керівник будівельної компанії «Ярковиця»:

— Коли ми там будували, то отримали дозвіл виконкому на те, щоб перекрити вулицю. Однак після завершення робіт ми все за собою прибрали. Скоріше за все те, що там стоїть, поставили самі мешканці.

Микола Саєвич, заступник міського голови:

— Є загальний порядок організації робіт. Згідно з ним, при початку будівництва забудовники розробляють усе, що потрібно. Зокрема, що перекривають, яким чином і в яких межах. Все це погоджує ДАІ, а контролює муніципальна інспекція з благоустрою.

А от якщо люди самі ставлять ці перекриття, то питання розглядається на комісії з безпеки руху, й ми даємо висновок демонтувати. Ми ще раніше прийняли рішення заборонити усі самовільні перекриття прибудинкових територій. І його дотримуємося. Комісія з безпеки руху вважає, що проїзди мають бути відкриті. Бо люди не можуть собі перекривати те, що хочуть. Для того є схема, розроблені проїзди. Якби не був потрібен проїзд, то його б там не було.

Читачці треба написати письмову заяву на моє ім’я, ми розглянемо та дамо вказівку забрати перекриття.

Пані Ольга, домогосподарка:

— Мешкаю у селі Старий Лисець Тисменицького району. У мене дитина-інвалід, тому я маю право на безкоштовний ТБ-тюнер. Ще у червні місяці написала заяву, але того тюнера й досі нема. Чому?

Мирослав Лутчин, начальник управління праці та соціального захисту населення Тисменицької РДА:

— Ми збирали заяви від людей до 1 липня, сформували та переслали в міністерство соціальної політики. Міністерство передало в Держкомтелерадіо, а вони вже розсилають тюнери по цілій Україні. Наскільки я знаю, станом на 1 грудня 75% тих, хто писав заяви, було вже забезпечено. Решті залишається тільки чекати, бо мають бути забезпечені усі 100%.

Андрій, менеджер:

— Каналізаційний люк по вулиці Національної Гвардії напроти будинку № 11 не має кришки. Поруч — школа № 12. Там щодня їздять сотні авто і ходять учні. Невже комунальники, які відповідають за цю дільницю, не розуміють, що малеча мало зважає на такі пастки під снігом? Якщо, не дай Боже, щось станеться, хто відповідатиме за шкоду здоров’ю дитини?

Тарас Попадинець, начальник диспетчерської служби КП «Водоекотехпром»:

— Жодної інформації по цьому в нас не було. Ми відправили туди машину, щоб вони подивилися, що сталося. З’ясувалося, що кришка каналізаційного люку тріснула. Працюємо над тим, щоб уже сьогодні там усе було зроблено.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.