Політика

Запитай у влади (22.11.2012)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За допомогою цієї рубрики читачі мають можливість оператив­но отримати відповіді на найпроб­лемніші для них запитання.

Нагадуємо, телефон редакції: 50-46-60.

Пані Лідія, працівник «Укрпошти»:

— Хочу знати, чому демонтували накриття та лавочки на зупинці біля магазину «Тростянецький», що на Незалежності, а саму зупинку розділили. Тепер маршрутки зупиняються в одному місці, а тролейбуси — за метрів 300-400. Стоїш на зупинці тролейбуса, під’їхала маршрутка, або ж навпаки, біжиш і не встигаєш добігти. Я ще ніколи не бачила, аби в місті так ділили зупинки. Навіщо?

Юрій Маджуга, начальник відділу транспорту і зв’язку івано-франківського міськвиконкому:

— Насправді, різниця між зупинками десь 150 метрів. Було відповідне рішення виконавчого комітету розділити ту зупинку. В кишені біля «Тростянецького» мають зупинятися тролейбуси, а біля перехрестя Нова-Незалежності — маршрутки.

Причиною цього стало рішення Львівського апеляційного суду. З виконавчим комітетом судилися представники продуктового магазину, що розташований біля світлофора. Суд і постановив — перенести зупинку громадського транспорту до того магазину. Щодо накриття й лавочок, то їх демонтували також за цим же судовим рішенням. Чи повернуть їх? Точно скажу, що повернуть. І думаю на те місце, де вони були раніше, біля «Тростянецького». Бо якщо є зупинка для громадського транспорту, нехай навіть лише тролейбусів, має бути й місце для очікування — дашок, лавочки і т.д. А от коли це буде, точно сказати не можу.

Пані Марта, менеджер:

— У маршрутних автобусах паління заборонено, але, здається, не всі водії це знають. Так, 15 листопада водій маршруту №70, номерний знак АТ2409АА, «димів» на весь автобус гірше за дизель. Можливо, нашій владі потрібно ще раз нагадати водіям, що вони перевозять пасажирів, а палити можуть, наприклад, у себе вдома, видихаючи дим в очі своїм дітям, а не у громадському транспорті?

Від редакції:

— Публікацією цього запитання ми вже нагадуємо владі та самим водіям: куріння в автобусах — заборонене. Натомість, певно, треба зауважити й читачам, зокрема пані Марті: поки кожен із нас по мірі можливості не даватиме собі ради у кожному конкретному випадку, результат буде мінімальним або його не буде взагалі. Так, у всіх автобусах висять оголошення з іменами, прізвищами, номерами телефонів перевізників, а також номер телефону відділу транспорту, який їх контролює. Врешті-решт, можна було «виховати» водія прямо на місці, всім салоном, зателефонувати перевізнику, чиновникам. Робота зараз на дорозі не валяється, а порушник завжди знає, де він неправий.

«Репортер» уже кілька разів у рамках рубрики «Запитай у влади» (і не тільки стосовно транспорту) у додаток до відповіді отримував здивоване: «У нас не було жодних дзвінків і заяв. Нехай люди звертаються, будемо розбиратися. Чому вони одразу телефонують до газети, а самі нічого не роблять?». Було таке, що читача запросили на зустріч із порушником у присутності відповідального чиновника та журналіста, а він просто відмовився, мовляв, навіщо час витрачати?..

Люди, ми без вас не справимося. Нагадуємо, газета — остання інстанція. Якщо вам не допомог­ли ті, хто повинен робити це за посадою, дзвоніть, пишіть — ми їх штурхнемо зі свого боку й то добряче. Але перший рух кожен має зробити сам.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.