Війна

409 франківців загинули, 107 зникли безвісти – Марцінків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Під час чергового ефіру на радіо “Вежа” міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив кількість загиблих, зниклих безвісти та полонених на повномасштабній війні мешканців міської громади.

За останніми даними, від 24 лютого 2022 року загинули 409 мешканців з Івано-Франківської громади, 107 зникли безвісти, пише Курс.

409 франківців загинули, 107 зникли безвісти під час повномасштабної війни, - Марцінків

Що стосується полонених, то на сьогодні, за словами Руслана Марцінківа, відомо про понад 60 людей.

На сесії міської ради ми звернулися до президента та омбудсмена, бо дехто з франківців вже третій рік знаходиться в полоні. Попросили пришвидшити переговори. Дуже важко слухати матерів, дружин, які розказують про своїх чоловіків в руках ворога. Тут треба всім нам докласти зусиль, щоби хлопці і дівчата повернулися додому, – сказав Руслан Марцінків.

Читайте: На захисті військових і волонтерства. Як Наталя Сташко організувала виготовлення маскувальних сіток і домоглася вироку для шахрая

Статистику втрат голова Івано-Франківської громади назвав сумною.

Цей тиждень, з понеділка по четвер, у нас є щодня втрати – щодня ми ховаємо військових. І навіть у великодню суботу буде поховання в катедральному соборі – у відомої нашої краєзнавиці пані Вуянко син загинув. Вічна пам’ять всім героям! На жаль, втрати зростають, кількість загиблих збільшується, – каже міський голова.

Читайте: Сестра, донька, дружина й побратим. У Тлумачі запрацював нетиповий відділ у справах ветеранів

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.