Політика

Запитай у влади (05.07.2012)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За допомогою цієї рубрики читачі мають можливість оператив­но отримати відповіді на найпроблемніші для них запитання.

Нагадуємо, телефон редакції: 50-46-60.

Пан Богдан, пенсіонер, інвалід:

— Я живу на вулиці Надвірнянській, 34. Нашому будинку вже 30 років. У нас немає тротуарної доріжки до контейнерного майданчика, а по дорозі — великі горби та ями. Взимку можна руки й ноги поламати, викидаючи сміття. У нашому під’їзді більше десяти людей мають по 70-80 років. Коли нам прокладуть доріжку?

Заступник міського голови Микола Саєвич:

— Хай люди звернуться із заявою до нас, і ми розглянемо це питання. Бо я не пам’ятаю, щоб було таке звернення. Зрештою, це питання ЄРЦ, бо то прибудинкова територія.

Заступник директора КП ЄРЦ Микола Вітенко:

— У наші обов’язки входить прибирати прибудинкову територію. А благоустрою чи ремонту асфальтного покриття у тарифі нема, тому ми не можемо це робити. Але коли люди до нас звертаються, то ми направляємо їх прохання у департамент ЖКГ, де просимо включити їхні адреси у титульні списки дворових територій.

Тетяна, медсестра:

— Я чула, що дали автобус у Дем’янів Лаз, ДБК (сади). Але ніде немає графіка. Чи він ходить, чи він не ходить? Допоможіть мені діз­натися цей графік.

Юрій Маджуга, керівник відділу транспорту і зв’язку:

— Цей графік був надрукований у газеті «Західний кур’єр» і є на сайті міськвиконкому. Автобус такий є, він їздить два-три рази на тиждень.

Пан Андрій, пенсіонер:

— Я живу на Вовчинецькій, 187. Отримав рахунок за обслуговування димветканалів і, чесно кажучи, обурився. За що я маю платити 21 грн. 66 коп.?

Крім того, мені цікаво, чому я так багато плачу за освітлення під’їзду. Лампочки, які нам поставили, включаються тільки у нічний час.

Тарифікація у нічний час вдвічі менша, ніж удень. Підрахував і виявив, що за освітлення сходової клітки вдень ми переплачуємо в чотири рази, а вночі — у вісім разів…

Заступник директора КП ЄРЦ Микола Вітенко:

— Раніше жеки нараховували 0,07 грн . щомісяця за обстеження та чистку димветканалів. Більшість з мешканців про це не підозрювали. Зараз нараховують цю суму одноразово — тільки того місяця, коли й проведено обстеження цих димветканалів. Тариф — 0,3 грн . за квадратний метр. У кожному будинку є 7-8-9 квартир, де це точно треба зробити. А інші платять гроші не за чистку, а за перевірку самого стану димветканалів. Адже, згідно з правилами, це треба робити раз на рік. Ми мусимо їх чистити, аби відповідати за те, що в будинку ніхто не задихнеться. Якщо ж є квартири, де нема димветканалів, то ми можемо скласти акт і тоді не будемо нараховувати за це оплату.

Що стосується оплати за освітлення сходових, то рахунки нам виставляє РЕМ. Але по тарифах не для фізичних, а для юридичних осіб. Вони нам не виставляють нічний і денний тариф, такого немає взагалі. Тобто все відбувається таким чином: нам виставляють рахунок за 100 кВт, а ми їх ділимо на всі квартири й додаємо в тариф.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.