Люди

Як Urban Space 100 в Івано-Франківську допомагає військовим (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

920 тис грн з прибутку громадського ресторану Urban Space 100 спрямували на закупівлю медичних товарів для військових. Кошти перераховані франківському Координаційному центру #SaveUkraineNow(SUN), який підтримує прикарпатські батальйони на передовій. 

новини Івано-Франківська

У мирний час ґрантова програма ресторану щоквартально розподіляє 80% чистого прибутку на підтримку міських проєктів. Однак уже два ґрантові сезони поспіль засновники закладу спрямовують кошти на допомогу військовим.

У першому кварталі було вирішено перерахувати весь ґрантовий фонд – 600 тис грн, а в другому його частину  – 320 тисяч. За ці гроші придбали товари медичного забезпечення, зокрема, кровоспинні та індивідуальні військові тактичні аптечки. Їх волонтери #SaveUkraineNow(SUN) передали в зону бойових дій.

Читайте: Франківські волонтери передали ЗСУ обладнання для зв’язку на 1,2 млн грн

Заклад працював з першого дня повномасштабної війни і став прихистком –  місцем тимчасового перепочинку, для людей що прибували першими потягами до Івано-Франківська, – розповідає проєктна менеджерка Марта Гладка. – Зараз, ми продовжуємо бути не просто рестораном, а й місцем зустрічей для волонтерів та військових,  мешканців та гостей нашого міста. Ми дякуємо кожному гостю за підтримку у цей непростий час.

В Urban Space 100 нагадують, що влітку громадський ресторан знову почав працювати також як подієвий майданчик, тож це чудова безплатна платформа для благодійних ініціатив, презентацій та освітніх заходів, спрямованих на допомогу ЗСУ. Забронювати локацію під подію можна написавши в приватні повідомлення на сторінку закладу в Facebook.

Читайте: Прикарпатці масово перераховують одноденний заробіток для батальйонів на фронті

новини Івано-Франківська

Довідково:

Ґрантова програма Urban Space 100 заснована у 2014 році. Вона підтримує некомерційні проєкти спрямовані на розвиток Івано-Франківська. Ґрантовий фонд формується з 80% чистого прибутку громадського ресторану.  Переможців обирають засновники  Urban Space 100 на Загальних зборах, які проводяться щоквартально.

За майже 8  років роботи підтримано 138 міських проєктів на суму більше  4 млн грн.

Громадський ресторан Urban Space 100 є прикладом соціального підприємництва та реалізується платформою “Тепле Місто”.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.