Соціум

Франківські волонтери передали ЗСУ обладнання для зв’язку на 1,2 млн грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Координаційний центр #SaveUkraineNow(SUN) передав прикарпатським військовим велику партію обладнання для забезпечення цифрового зв’язку. Загальна вартість приладів, які відправили волонтери, – понад 1,2 млн грн, пише Репортер.

волонтери Франківськ 1

Зокрема, це 20 ручних радіостанцій Hytera з комплектуючими, 170 акумуляторів для рацій Hytera та Motorola, а також 25 пристроїв безперебійного живлення та 40 акумуляторів до них.

Зв’язок був і залишається одним з наших пріоритетів для закупівель,зазначає представник #SaveUkraineNow(SUN) Андрій Романчук.Якщо раніше ми більше зосереджувалися на ручних та автомобільних радіостанціях, то сьогодні від військових є гострий запит також на джерела живлення. Вони дозволяють забезпечувати зв’язок в умовах постійних перебоїв з електропостачанням. 

Читайте: У Франківську представили «кам’яну вишивку» – мандрівну виставку про окуповане мистецтво (ФОТО)

волонтери Франківськ 2

Волонтери розповідають, що все обладнання купують за кордоном. У середньому тривалість закупівлі й доставки такої великої партії в Україну займає близько місяця.

Координаційний центр #SaveUkraineNow(SUN) створений у лютому у партнерстві з Івано-Франківською міською радою, військовими, громадськими організаціями та бізнесами. Центр займається комплексною підтримкою батальйонів з Прикарпаття на передовій та отримує запити напряму від військового командування. 

Всіх не треба. У Франківську пояснили, кого зараз мобілізують у ЗСУ

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.