Гроші

Прикарпатці масово перераховують одноденний заробіток для батальйонів на фронті

Google+PinterestLinkedInTumblr

Підприємства, громади та освітні заклади Прикарпаття почали перераховувати одноденний заробіток Координаційному центру підтримки військових Прикарпаття #SaveUkraineNow(SUN). Першими з ініціативою виступили місцеві енергетики. Потім на рахунок надійшли кошти від Дубовецької громади, пише Репортер.

Прикарпатці масово перераховують одноденний заробіток для батальйонів на фронті

Це вперше представники громади вирішили допомогти локальній ініціативі підтримки військових Прикарпаття. Пізніше до неї доєдналася і Солотвинська територіальна громада.

Ми спочатку намагалися допомагати військовим самі. Шукали необхідне для наших хлопців, постійно стикалися з проблемою доставки цієї допомоги безпосередньо у військові частини. Згодом вирішили довіритися ініціативі, яка займається підтримкою наших системно,розповідає голова Дубовецької громади Павло Андрусяк. – SaveUkraineNow(SUN) на прямому зв’язку з військовим командуванням, у них прозора фінансова звітність. І що головне для мене і всіх мешканців нашої громади ми впевнені в якості того, що закуповується для наших хлопців.

З липня до ініціативи перерахування одноденного заробітку приєднуються нові партнери. За словами представників центру SaveUkraineNow(SUN) такі системні надходження коштів дають можливість планувати закупівлі й закривати нагальні потреби прикарпатських військових.

Читайте: “Філософ” з Коломиї. Історія одного бою танкістів 10 бригади (ФОТО)

Для нас популярність перерахунку одноденного заробітку стала несподіванкою. Це справжня низова ініціатива сотень працівників, яка зараз є значною частиною надходжень координаційного центру – розповідає представниця SaveUkraineNow(SUN) Ярина Мельник. – Ми готуємо забезпечення виключно для батальйонів 102 бригади ТрО та окремих стрілецьких батальйонів з Прикарпаття на передовій. Тож люди знають, куди конкретно йдуть гроші. 

Нагадаємо, що Координаційний Центр допомоги військовим Прикарпаття SaveUkraineNow (SUN) створили в лютому. За цей час волонтерам Центру вдалося залучити понад 1,7 млн доларів для підтримки батальйонів Прикарпаття. 

Підтримати SaveUkraineNow (SUN) можна за посиланням.

«Тут наш дім». Француз Клеман Колетто продовжує жити у Франківську під час війни

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.