Люди

Як підготуватися до походу: основні моменти

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Підготовка до туристичного походу включає три основні аспекти:
  • фізична підготовка. Вона розпочинається заздалегідь і залежить від типу походу. Якщо це нескладний похід, то сама фізична підготовка займає 2-3 тижні. Для походу на високогір’я – 2-3 місяця. А ось найкращий метод підготовки – це біг;
  • психологічна. Варто розуміти, що окрім романтичних вечорів біля вогнища під час походу буде ряд труднощів: доведеться виносити незвичні для повсякденного життя навантаження;
  • збір спеціального спорядження. Це один із найголовніших пунктів, від якого залежать в цілому комфорт і безпека під час походу.
Яке спорядження обрати для походу

Вибір спорядження для кожного походу підбирається індивідуально. Все залежить від складності маршруту, часу та особистих потреб. Але існують ті речі, які абсолютно незмінні. В першу чергу мова йде про особисте спорядження: рюкзак, каримат, спальний мішок, спеціальний одяг, накидка від дощу. Наприклад, вас повинен зацікавити на https://shambala.com.ua/samonaduvnye-kovriki/ самонадувний килимок, який являється чудовою альтернативою класичному каримату під час сну в палатці. Даний аксесуар забезпечує комфорт, теплоізоляцію під час відпочинку. Килимок дуже зручний у використанні, легко надувається, займає мало місця і дуже легкий, що особливо важливо під час походу. Додатковий вантаж тільки на шкоду туристу.

Як вибрати спальний мішок

Особлива увага приділяється спальному мішку. Перед його вибором варто визначитися, де та за яких умов він буде використовуватися. Наприклад, літній кемпінг чи зимовий похід в гори. Далі потрібно проаналізувати такі параметри, як:

  • форма спального мішка. З вибором моделей можна ознайомитися на https://shambala.com.ua/spalnye-meshki/ і підібрати відповідний аксесуар для сну. Це може бути спальний мішок у вигляді кокона або ковдри;
  • допустимий температурний режим: літній спальний мішок чи зимовий;
  • матеріал наповнювача: пуховий або синтетичний.

Якщо розглядати пухові мішки, то вони найтепліші, і найлегші, але в той же час пух має здатність вбирати вологу і потребує особливих умов зберігання. З точки зору комфорту, то це звичайно мішок ковдра: він більш просторіший, але і важче.

Туристичний рюкзак: критерії вибору

І останній пункт спорядження – це рюкзак, обрати який можна на https://shambala.com.ua/rukzaki-turisticheskie/, виходячи із своїх смаків та потреб. Під час вибору враховуються такі параметри: об’єм рюкзаку, метод кріплення, тканина виготовлення. Загальний об’єм рюкзака повинен відповідати вазі людини, яка буде нести його на плечах.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.