Люди Фото

У Коростені 60 рятувальників витягли з дому жінку вагою 370 кг

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Коростені Житомирської області 60 рятувальників транспортували хвору жінку вагою понад 370 кг до карети швидкої допомоги.

Фото facebook.com/MNS.GOV.UA

Протягом 2 місяців рятувальниками спільно з Центром екстреної медичної допомоги “Олеся” з Дніпра розробляли план транспортування хворої жінки з Коростеня на лікування за кордон, пише УП.

39-річна Оксана страждає “слонову хворобу” і на сьогодні її вага складає вже понад 370 кг. Жінці запропонували лікування у м. Хінтерцартен у Німеччині.

Спершу необхідно було транспортувати жінку з квартири до машини “швидкої”, тож медики звернулися по допомогу до місцевих рятувальників. Через вхідні двері помешкання винести Оксану не вдалося, адже дверний отвір виявився завузьким.

Коростенські рятувальники спільно з медичним центром виготовили спеціальний пристрій та засоби, а одне з місцевих підприємств надало вивантажувач.

Фото facebook.com/MNS.GOV.UA

З його допомогою якого 60 чоловіків особового складу 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини транспортували хвору через вікно квартири на вулицю. Квартира Оксани розташована на першому поверсі двоповерхового будинку.

Рятувальна операція тривала понад 2 години. Жінку помістили в автомобіль швидкої допомоги, який має доставити її на лікування до Німеччини.

Фото facebook.com/MNS.GOV.UA

Слоновість (елефантіаз або слонова хвороба) – хронічне потовщення шкіри та підшкірної жирової клітковини, що супроводжується застоєм лімфи. Частини тіла людини зі слоновістю настільки набухають, що змінюють пропорції тіла.

Часто елефантіоз виникає через:

  1. Багаторазові або хронічні запалення шкіри та підшкірної клітковини: бешиха, неспецифічні лімфаденіти.
  2. Метастази раку в регіонарні лімфатичні вузли.
  3. Пахова гранульома або венерична гранульома, яка призводить до скротальної слоновості.
  4. Вроджена вада лімфатичної системи, що полягає у порушенні циркуляції лімфи.
  5. Подоконіоз – виникнення слоновості внаслідок імунного ураження лімфатичної системи.
  6. Cиндром Відемана (синдром Протея) – рідкісне вроджене захворювання, яке перебігає із значними розростаннями шкіри, кісток, наявністю набряків тіла.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.