Люди

Незламність і кохання. Історія, яку спіймав фотограф у Франківську (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Днями серія світлин військового з коханою облетіла франківський сегмент Facebook. Кадри на своїй сторінці виклав фотограф Олег Нетецький, і вони одразу викликали хвилю захоплення підписників.

Чи публікувати їх, фотохудожник вагався, адже, якою буде реакція незнайомців, не знав. Канал 402 вирішив їх розшукати та організував зустріч з фотографом.

Олександр з Інною пригадують, у той день вирушили на прогулянку середмістям і не одразу зрозуміли, що їх фотографують. Погляд Сашка, його незламність і стійкість вдалося підловити Олегу Нетецькому випадково. Він часто фотографує різноманітні благодійні заходи. Цього разу, каже чоловік, його увагу привернуло кохання.

Читайте: Люди й гори. Як у Франківську ініціатива з адаптивним одягом для поранених переросла у проєкт з реабілітації «Петрос»

Незламність і кохання. Історія, яку спіймав фотограф у Франківську (ВІДЕО)

Читайте: Універсальний штурмовик. Як Іван Матейко з розвідника став комбатом ДШВ

Закохані проживали в одному селі на Вінниччині й навчалися в одному класі. Вже тоді між ними виникла симпатія та перше кохання. Та невдовзі Олександр переїхав до Одеси. Довгі 15 років вони не наважувалися знайти одне одного. Потім, випадково Інна дізналася, що Олександр на війні.

Зараз Олександр проходить реабілітацію в Івано-Франківську. Саме тут Інна та Сашко зустрілися після 15 років.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.