Люди

Консультація флеболога в Києві: причини звернення та лікування

Google+PinterestLinkedInTumblr

Флебологія займається профілактикою та лікуванням різних хвороб нижніх кінцівок. На першому місці – варикозне розширення вен, а усунути проблему допоможе кваліфікований лікар-флеболог Барабой Костянтин Вікторович.

Це досвідчений судинний хірург, який практикує з 2009 року. Використовує малоінвазивні ефективні методики лікування захворювань вен, зокрема і варикозу. При появі тривожної симптоматики буде потрібна консультація флеболога в м Київ, яка проходить у комфортному кабінеті.

Коли звертаються до флеболога?

До судинного хірурга звертаються за таких неприємних симптомів:

  • судинна сіточка на ногах;
  • підшкірні ущільнення;
  • сильні болі в нижніх кінцівках;
  • зміна кольору шкіри;
  • судоми у нічний час;
  • набряклість;
  • тяжкість та швидка стомлюваність.

На консультації флеболог уважно вислухає скарги пацієнта, проведе огляд та призначить додаткове обстеження за показаннями. Високоінформативним методом діагностики є доплерографія або УЗД вен ніг.

Одним із ефективних та комфортних методів лікування варикозу є склеювання вен біологічним клеєм німецького виробництва. Воно проводиться в амбулаторних умовах, без наркозу та болю, гарантуючи косметичний результат відразу після процедури. Фахівці рекомендують одразу лікувати варикозне розширення вен, оскільки воно може призвести до різних патологій.

Особливості лікування тромбофлебіту

Крім варикозу, ще одним захворюванням нижніх кінцівок є тромбофлебіт, для якого характерний запальний процес венозної стінки. Флеболог після обстеження призначить мініінвазивне лікування з метою виключити закупорку артерій та відривання тромбу.

Варикозне розширення вен призводить до розвитку тромбофлебіту, відбувається уповільнення руху крові. У флебології розрізняють кілька форм тромбофлебіту – гостра, підгостра, хронічна, враховуючи час від появи перших симптомів.

До інших провокуючих факторів розвитку тромбофлебіту відносять різні травми, надмірні фізичні навантаження, часті переохолодження та ін. За результатами діагностики флеболог призначить лікування, воно може бути медикаментозним або хірургічним, переважно із застосуванням малоінвазивних методик.

Це мініфлебектомія та ендоваскулярна лазерна коагуляція (ЕВЛК). Це ефективні малоінвазивні методики, для яких характерна малотравматичність, безпека, швидке відновлення та амбулаторне проведення.

В особливо складних випадках проводиться флебектомія відкритим способом. Після оперативного лікування необхідно дотримуватись простих рекомендацій, щоб не допустити рецидиву та розвитку ускладнень.

Слід скоротити фізичні навантаження, підйом тяжких предметів та носити компресійний трикотаж, який підбере досвідчений флеболог. Своєчасне звернення до фахівця допоможе усунути проблему та не допустити розвитку ускладнень.

Промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.