Люди

Чому не варто відкладати придбання слухового апарату?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Порушення слуху – поширене захворювання, основна небезпека якого часто полягає у поступовому погіршені стану. Людина може не помічати повільних змін у гіршу сторону та зайнятись лікуванням уже задавненої хвороби. За статистикою слуховими апаратами користуються лише 10% з тих, у кого є об’єктивна необхідність у такому пристрої. Спробуємо розібратись, з ким краще консультуватись щодо вибору та які симптоми слід зауважити.

Помилкові побоювання та нюанси вибору медичного приладу

Деякі люди побоюються, що апарат привертатиме увагу через неестетичний вигляд, хоча сучасні пристрої вирізняються компактністю та удосконаленим дизайном. Інші довіряють міфам про високу вартість усіх видів пристроїв для покращення слуху. Ціни на слухові апарати мають широкий діапазон, завдяки чому є можливість обрати пристрій під індивідуальні потреби пацієнта, без зайвого навантаження на гаманець. Також існує думка, що носіння апарату негативно впливає на залишковий слух, викликає звикання та сприяє погіршенню ситуації. Але правильно обраний та коректно налаштований пристрій не заподіює шкоду при умілому використанні.

Самостійно обрати та налаштувати слуховий апарат неможливо, це завдання для фахівця або навіть декількох спеціалістів, які при детальному вивченні ситуації підберуть необхідну модель. Компанія Слухові Апарати надає комплекс послуг, що включає:

  • діагностику слуху та консультацію сурдолога;
  • налаштування апаратів для покращення слуху;
  • виготовлення індивідуальних корпусів та вкладок для приладів;
  • пробне носіння моделей;
  • ремонт і гарантійне обслуговування.

Великий асортимент слухових апаратів та аксесуарів у поєднанні з професійними послугами дозволяють обрати прилад, який буде зручним та корисним.

Симптоми проблеми та небезпека їх ігнорування

Велику шкоду може нанести відмова від носіння апарату. Вона призведе до прогресування захворювання аж до повної втрати слуху. Без постійної стимуляції ділянки кори головного мозку втрачають опції акустичного сприйняття. Тому варто звернути увагу на такі аспекти:

  • погана чутність розмови за повсякденних обставин;
  • важкість розуміння чужих реплік у телефонних розмовах;
  • складність орієнтації у діалозі з кількома людьми одночасно;
  • погана чутність співрозмовника у галасливій обстановці;
  • наявність шуму у вухах.

Визначити ступінь втрати слуху, знайти її причину та призначити необхідний засіб для корекції повинен тільки спеціаліст. У деяких випадках хірургічним або терапевтичним методом можна усунути проблему. Якщо відмічена незворотна втрата слуху – скоріше всього лікар запропонує використовувати слуховий апарат. Після уважного підбору медичного пристрою пацієнт відчує колишній комфорт спілкування та щастя насолоди повною палітрою звуків.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.