У четвер, 29 вересня, викладачам франківського медуніверситету розповіли про інноваційні методології оцінювання знань студентів. Досвідом ділився Річард Фюлле, професор Інституту медичної освіти університету Лідса (Великобританія).
На думку Фюлле, до кожного студента треба знаходити індивідуальний підхід. Каже, якщо студент знає теорію – не треба його довго і нудно опитувати, краще дати тестові завдання. Професор вважає: важливим є вміння медика спілкуватися з пацієнтом. Цього, додає, треба вчитися з самого початку, аби потім було легше.
Асистент кафедри спортивної медицини Віра Бойчук вважає, що така інтерактивна лекція допоможе покращити роботу.
“Ми (викладачі – авт.) частково так і робимо. Але професор показав це трошки під іншим кутом, тому будемо ще вчитися”, – говорить вона.
Перший проректор медуніверситету Ганна Ерстенюк зазначила, що ця зустріч відбулася в рамках моніторингової місії міжнародного проекту “ТЕМПУС МУМІНА”. За її словами, проект закінчився два роки тому. У ньому, окрім єропейських вишів, брали участь і два українські медуніверситети – Івано-Франківський та імені Богомольця, що в Києві.
Comments are closed.